جهان ورزش (ژیمناستیك) شنبه (یك هفته در میان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران ( ژيمناستيك)

صحفی خواه: برگزاری دوباره انتخابات ریاست فدراسیون، خواسته خانواده ژیمناستیك كشور است

عضو مجمع عمومی فدراسیون ژیمناستیك اظهار كرد: اعضای مجمع از رئیس مجمع درخواست كرده اند مسیر برگزاری دوباره انتخابات هموار شود، فكر می كنم این خواسته خانواده ژیمناستیك كشور است.

1402/08/14
09:39

رضا صحفی خواه رییس هیات ژیمناستیك استان گیلان و عضو مجمع عمومی فدراسیون ژیمناستیك در گفت و گو با برنامه جهان ورزش رادیو ورزش مطالبی را در مورد نامه اعضای مجمع عمومی فدراسیون ژیمناستیك خطاب به كمیته ملی المپیك مطرح كرد و گفت: اعضای مجمع از رئیس مجمع "هر آن كس كه باشد" درخواست كرده اند مسیر برگزاری دوباره انتخابات هموار شود، و همچنین برای كمیسیون های ورزشكاران از ورزشكارانی كه در حال فعالیت در سطح ملی هستند استفاده شود. با توجه به شرایط موجود فكر می كنم این درخواست ها غیر منطقی نیستند و خواسته خانواده ژیمناستیك كشور است.

وی در مورد پاسخ این نامه تصریح كرد: پاسخی به این نامه داده نشده است.

صحفی خواه افزود: این مسئله باید حل شود، یك روز آقای هاشمی از كمیته ملی المپیك، گزارش می دهند كه انتخابات باطل شده است و كمتر از 24 ساعت بعد، وزیر محترم ورزش می فرمایند كه مستندات ابطال انتخابات را دریافت نكرده‌ایم. این تناقض، خانواده ژیمناستیك را نگران كرده است.

وی ادامه داد: هیچ كس راضی به این وضعیت نیست، از روزی كه دكتر حقدادی و مجموعه فدراسیون در راس فدراسیون قرار گرفته اند اعلام كردند كه مطیع تصمیمات مدیران بالادستی ورزش هستند، بقیه صحبت ها، تنش و حاشیه را بیشتر می كند. حالا كه شاخه های مختلف در حال فعالیت هستند، مسابقات بر اساس برنامه ریزی در حال اجرا است و برنامه های آموزشی فدراسیون و هیات‌ها ثبات و نظم معناداری پیدا كرده اند.، بهتر است به مسائل حاشیه ای نپردازیم و تصمیم گیری را به مدیران بالادستی واگذار كنیم.

صحفی خواه در پاسخ به این پرسش كه با توجه به موافقت اعضای مجمع به عنوان بالاترین ركن تصمیم گیری در فدراسیون، به چه دلیل استعفای رئیس و دبیر اسبق فدراسیون در زمان گذشته به فدراسیون جهانی اعلام نشده است تا ژیمناستیك كشور دچار بحران های بین‌المللی حال حاضر نشود بیان كرد: این موضوع حلقه گمشده این ماجرا می باشد و فدراسیون جهانی ژیمناستیك، موضوع اعلام نشدن این استعفا را پیگیری خواهد كرد. ما هم پیگیر همین موضوع با كمیته و وزارت محترم ورزش هستیم تا به نقطه مثبتی برسیم زیرا ورزشكاران ما ضرر خواهند كرد.

وی در بخش دیگری از این گفت و گو تاكید كرد: رای آن عده از اعضای مجمع كه در مجمع حاضر ماندند هم محترم است و نباید نسبت به آنان بی توجه بود، آقای حقدادی هم از زمانی كه به فدراسیون آمدند در هیچ زمینه ای كوتاهی نكردند و جالب است كه با تلاش آقای حقدادی بودجه فدراسیون نسبت به گذشته دوبرابر شده است.

عضو مجمع عمومی فدراسیون ژیمناستیك در خصوص برنامه های این فدراسیون، اعلام كرد: بعد از برگزاری فینال مسابقات مردان در تبریز با حضور آقای امین منش، در مدت سه هفته آینده سه اردوی رتبه بندی استعدادهای برتر در رده‌های سنی نوجوانان و جوانان در بخش های دختران و پسران برگزار می شود و این پروژه توسط یكی از مفاخر ژیمناستیك كشور جناب آقای نور در حال پیاده سازی است. همچنین یكم تا سوم آذر ماه مسابقات انتخابی تیم ملی ب در شاخه هنری در منطقه جنوب غربی كشور در استان خوزستان و شهر اهواز در دستور كار قرار دارد و بعد از برگزاری این مسابقه، اردوی تیم ملی ب تشكیل خواهد شد.
وی در پایان اضافه كرد: در آذر ماه شاهد مسابقات شاخه های آكروژیم و GFA هم خواهیم بود.
برنامه جهان ورزش ویژه ژیمناستیك، روزهای شنبه راس ساعت 15:00 از رادیو ورزش موج fm ردیف 92 مگاهرتز پخش می شود.
انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران ( ژیمناستیك)