ورزش ایران ژیمناستیک شنبه (یك هفته در میان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران ( ژيمناستيك)

یک نقره و یک برنز دستاورد ژیمناستهای ایرانی از قهرمانی آسیا

برنامه "ورزش ایران، ژیمناستیک" شنبه اول تیر ماه با حضور محسن سلیمانی، دبیر فدراسیون ژیمناستیک به بررسی عملکرد تیم ملی ژیمناستیک در مسابقات ژیمناستیک هنری قهرمانی آسیا پرداخت.

1398/04/02
08:14

به گزارش رادیو ورزش؛ در رقابت‌های ژیمناستیک هنری قهرمانی آسیا در مغولستان، سعیدرضا کیخا در وسیله خرک حلقه با امتیاز 14/567 پس از نماینده اردن در رده دوم ایستاد و نایب قهرمان آسیا شد. مهدی احمد کهنی هم در فینال وسیله دارحلقه با امتیاز 14/533 در رده سوم آسیا ایستاد و صاحب مدال برنز شد.
محسن سلیمانی، دبیر فدراسیون ژیمناستیک پیرامون عملکرد تیم ملی ژیمناستیک هنری در این مسابقات اظهار کرد: در هشتمین دوره رقابت‌های ژیمناستیک هنری قهرمانی آسیا به میزبانی اولان باتور مغولستان 80 ورزشکار از 19 کشور در قالب 15 کشور با تیم کامل و 4 کشور به صورت انفرادی حضور داشتند. ما با تیم کامل شرکت کردیم. تیم ملی دو سال است که در اردوهای منظم و منسجم شرکت دارد. اولین بار است که ورزشکاران ما در مسابقات آسیایی صاحب دو مدال می شوند. ورزشکاران ما در خرک حلقه و دار حلقه نتایج خوبی کسب می کنند و مدعیان این دو وسیله در داخل کشور زیاد شده است.
وی در ادامه افزود: تیم ما رشد خوبی داشته و بارم ورزشکاران ما بالاتر رفته که به دلیل برگزاری اردوهای منسجم بوده است. در جاکارتا برنامه تیم فیکس بود ولی در این دوره برنامه ورزشکاران تغییر کرد. امیدواریم در رویدادهای بعدی درخشش بیشتری داشته باشند.
برنامه زنده "ورزش ایران ژیمناستیک" شنبه اول تیر با اجرای زمانی و کارشناسی امیدی بود. این برنامه هر دو هفته یکبار ساعت 15:05 روزهای شنبه تقدیم به علاقه مندان این رشته می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران ( ژیمناستیک)