جهان ورزش (ژیمناستیك) شنبه (یك هفته در میان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران ( ژيمناستيك)

یك نقره و یك برنز دستاورد ژیمناستهای ایرانی از قهرمانی آسیا

برنامه "ورزش ایران، ژیمناستیك" شنبه اول تیر ماه با حضور محسن سلیمانی، دبیر فدراسیون ژیمناستیك به بررسی عملكرد تیم ملی ژیمناستیك در مسابقات ژیمناستیك هنری قهرمانی آسیا پرداخت.

1398/04/02
08:14

به گزارش رادیو ورزش؛ در رقابت‌های ژیمناستیك هنری قهرمانی آسیا در مغولستان، سعیدرضا كیخا در وسیله خرك حلقه با امتیاز 14/567 پس از نماینده اردن در رده دوم ایستاد و نایب قهرمان آسیا شد. مهدی احمد كهنی هم در فینال وسیله دارحلقه با امتیاز 14/533 در رده سوم آسیا ایستاد و صاحب مدال برنز شد.
محسن سلیمانی، دبیر فدراسیون ژیمناستیك پیرامون عملكرد تیم ملی ژیمناستیك هنری در این مسابقات اظهار كرد: در هشتمین دوره رقابت‌های ژیمناستیك هنری قهرمانی آسیا به میزبانی اولان باتور مغولستان 80 ورزشكار از 19 كشور در قالب 15 كشور با تیم كامل و 4 كشور به صورت انفرادی حضور داشتند. ما با تیم كامل شركت كردیم. تیم ملی دو سال است كه در اردوهای منظم و منسجم شركت دارد. اولین بار است كه ورزشكاران ما در مسابقات آسیایی صاحب دو مدال می شوند. ورزشكاران ما در خرك حلقه و دار حلقه نتایج خوبی كسب می كنند و مدعیان این دو وسیله در داخل كشور زیاد شده است.
وی در ادامه افزود: تیم ما رشد خوبی داشته و بارم ورزشكاران ما بالاتر رفته كه به دلیل برگزاری اردوهای منسجم بوده است. در جاكارتا برنامه تیم فیكس بود ولی در این دوره برنامه ورزشكاران تغییر كرد. امیدواریم در رویدادهای بعدی درخشش بیشتری داشته باشند.
برنامه زنده "ورزش ایران ژیمناستیك" شنبه اول تیر با اجرای زمانی و كارشناسی امیدی بود. این برنامه هر دو هفته یكبار ساعت 15:05 روزهای شنبه تقدیم به علاقه مندان این رشته می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران ( ژیمناستیك)