ورزش ایران ژیمناستیک شنبه (یك هفته در میان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران ( ژيمناستيك)

وضعیت آماده سازی تیم آکروباتیک ژیمناستیک برای قهرمانی آسیا

برنامه "ورزش ایران، ژیمناستیک" شنبه 15 تیر با حضور حسن شیرخدایی، رئیس کمیته مربیان رشته آکروباتیک ژیمناستیک به موضوع آماده سازی تیم ملی آکروباتیک برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا پرداخت.

1398/04/15
22:31

به گزارش رادیو ورزش؛ حسن شیرخدایی، رئیس کمیته مربیان رشته آکروباتیک ژیمناستیک پیرامون آماده سازی تیم ملی آکروباتیک برای مسابقات قهرمانی آسیا قزاقستان اظهار کرد: تیم اواخر شهریور به مسابقات آسیایی قزاقستان اعزام می شود. سه هفته پیش اردویی در سالن ژیمناستیک برادران شهید آذرپی تهران برگزار شد. به دلیل شرایط مالی تنها تیم اول به این اردو دعوت شد. شرایط اردو بسیار خوب بود ورزشکاران در وضعیت مطلوبی هستند.

وی با اشاره به اینکه ورزشکاران در دو گروه دو نفره و چهار نفره جوانان و بزرگسالان در مسابقات شرکت می کنند، عنوان کرد: در شاخه آکروباتیک ژیمناستیک احتمال آسیب دیدگی ورزشکاران بالاست. به همین دلیل از مسئول شاخه آکروباتیک ژیمناستیک خواستیم که در اردوی بعدی تیمهای اول و دوم دعوت شوند که ایجاد انگیزه و رقابت هم شود. متاسفانه با آن موافقت نشد و تنها تیم اول به اردو دعوت می شود. حتی عنوان شد که درصورتیکه تیم اول نتواند به هر دلیلی شرکت کند، حذف می شود.

شیرخدایی تصریح کرد: مشکلات این چنینی وجود دارد. ولی تیمی که اعزام می شود باید قوی باشد و حرفی برای گفتن داشته باشد. البته ما هم در آسیا حرف برای گفتن داریم چون خیلی خوب در همه استانها کار می شود. بخصوص استان سمنان که برنامه ریزی بسیار خوبی دارد. دو سال پیش تیم دو نفره ما در مسابقات قهرمانی آسیا دوم شد. امیدواریم شرایط فراهم شود که تعداد بیشتری به اردو بیایند و بهترینها برای مسابقات اعزام شوند.

برنامه زنده "ورزش ایران ژیمناستیک" شنبه 15 تیر با اجرای زمانی و کارشناسی امیدی بود. این برنامه هر دو هفته یکبار ساعت 15:05 روزهای شنبه تقدیم به علاقه مندان این رشته می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران ( ژیمناستیک)