ورزش ایران ژیمناستیک شنبه (یك هفته در میان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران ( ژيمناستيك)

برگزاری لیگ ژیمناستیک هنری استان تهران

برنامه "ورزش ایران، ژیمناستیک" شنبه 12 مرداد در گفتگو با سعید عظیمی، مسئول برگزاری لیگ ژیمناستیک هنری استان تهران به موضوع برگزاری دومین دوره لیگ ژیمناستیک هنری در استان تهران پرداخت.

1398/05/13
11:09

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی رادیو ورزش؛ سعید عظیمی، مسئول لیگ ژیمناستیک هنری استان تهران پیرامون برگزاری لیگ ژیمناستیک هنری استان تهران اظهار کرد: لیگ ژیمناستیک هنری استان تهران برای دومین سال طی روزهای 24 الی 26 تیر ماه در باقرشهر برگزار شد. 350 ورزشکار در قالب 70 تیم در دو دسته در این رقابتها شرکت کردند. در پایان در دسته اول تیمهای پارس توسعه فیلتراسیون و هیدرولیک، شهدای شمیران نو و آکادمی راضی نژاد و در دسته دوم تیمهای خانه ژیمناستیک سعیدی، یاس سرویس و موعود شهر قدس حایز رتبه های برتر شدند.

وی با اشاره به مشارکت مطلوب بخش خصوصی در این دوره به عنوان حامی مالی در رابطه بیان کرد: نقطه ضعفی که در دوره های قبل مسابقات لیگ ژیمناستیک وجود داشت این بود که باشگاه ها بصورت صوری تشکیل می شدند و هیئتهای استانی تیمها را در قالب هیئتهای خود اعزام می کردند. با کارگروهی که تشکیل دادیم سعی کردیم این نواقص را رفع کنیم. علتهایی که باعث عدم مشارکت تیمها و بخش خصوصی می شد را تا حدی شناسایی و این زمینه را فراهم کردیم و توانستیم 5 و 6 شرکت را به عنوان حامی مالی داشته باشیم. حتی برای دوره بعدی این مسابقات که آبان ماه برگزار می شود شرکتهای دیگری هم برای مشارکت اظهار تمایل کرده اند.

برنامه زنده "ورزش ایران ژیمناستیک" شنبه 12 مرداد با اجرای زمانی و کارشناسی امیدی بود. این برنامه هر دو هفته یکبار ساعت 15:05 روزهای شنبه تقدیم به علاقه مندان این رشته می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران ( ژیمناستیک)