جهان ورزش (ژیمناستیك) شنبه (یك هفته در میان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران ( ژيمناستيك)

برگزاری لیگ ژیمناستیك هنری استان تهران

برنامه "ورزش ایران، ژیمناستیك" شنبه 12 مرداد در گفتگو با سعید عظیمی، مسئول برگزاری لیگ ژیمناستیك هنری استان تهران به موضوع برگزاری دومین دوره لیگ ژیمناستیك هنری در استان تهران پرداخت.

1398/05/13
11:09

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی رادیو ورزش؛ سعید عظیمی، مسئول لیگ ژیمناستیك هنری استان تهران پیرامون برگزاری لیگ ژیمناستیك هنری استان تهران اظهار كرد: لیگ ژیمناستیك هنری استان تهران برای دومین سال طی روزهای 24 الی 26 تیر ماه در باقرشهر برگزار شد. 350 ورزشكار در قالب 70 تیم در دو دسته در این رقابتها شركت كردند. در پایان در دسته اول تیمهای پارس توسعه فیلتراسیون و هیدرولیك، شهدای شمیران نو و آكادمی راضی نژاد و در دسته دوم تیمهای خانه ژیمناستیك سعیدی، یاس سرویس و موعود شهر قدس حایز رتبه های برتر شدند.

وی با اشاره به مشاركت مطلوب بخش خصوصی در این دوره به عنوان حامی مالی در رابطه بیان كرد: نقطه ضعفی كه در دوره های قبل مسابقات لیگ ژیمناستیك وجود داشت این بود كه باشگاه ها بصورت صوری تشكیل می شدند و هیئتهای استانی تیمها را در قالب هیئتهای خود اعزام می كردند. با كارگروهی كه تشكیل دادیم سعی كردیم این نواقص را رفع كنیم. علتهایی كه باعث عدم مشاركت تیمها و بخش خصوصی می شد را تا حدی شناسایی و این زمینه را فراهم كردیم و توانستیم 5 و 6 شركت را به عنوان حامی مالی داشته باشیم. حتی برای دوره بعدی این مسابقات كه آبان ماه برگزار می شود شركتهای دیگری هم برای مشاركت اظهار تمایل كرده اند.

برنامه زنده "ورزش ایران ژیمناستیك" شنبه 12 مرداد با اجرای زمانی و كارشناسی امیدی بود. این برنامه هر دو هفته یكبار ساعت 15:05 روزهای شنبه تقدیم به علاقه مندان این رشته می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران ( ژیمناستیك)