ورزش ایران ژیمناستیک شنبه (یك هفته در میان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران ( ژيمناستيك)

کیخا و احمدکهنی در اردوی آماده سازی تیم ملی ژیمناستیک

برنامه "ورزش ایران، ژیمناستیک" شنبه 9 شهریور در گفتگو با رضا خیرخواه، سرمربی تیم ملی ژیمناستیک به بررسی وضعیت آماده سازی و اعزامهای تیم ملی پرداخت.

1398/06/10
08:25

برنامه "ورزش ایران، ژیمناستیک" شنبه 9 شهریور در گفتگو با رضا خیرخواه، سرمربی تیم ملی ژیمناستیک به بررسی وضعیت آماده سازی و اعزامهای تیم ملی پرداخت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو ورزش؛ رضا خیرخواه، سرمربی تیم ملی ژیمناستیک پیرامون وضعیت آماده سازی ژیمناستها برای کسب سهمیه المپیک 2020 اظهار کرد: در حال حاضر اردوی هفده روزه ای داریم که سعیدرضا کیخا و مهدی احمد کهنی در آن شرکت دارند. سپس چند روز استراحت می کنند و دوباره تا روز اعزام به مسابقات انتخابی المپیک در آلمان تمرینات ادامه دارد. 300 نفر از بهترینهای دنیا در این رقابت شرکت دارند و مسابقات از سطح بالایی برخوردار است.
وی ادامه داد: در مسابقات سال گذشته جام جهانی آلمان کیخا با امتیاز 15/133 سوم شد و تنها دو دهم با نفر اول دنیا فاصله داشت. در کل وضعیت کیخا خوب است. اگر برنامه خود را بخوبی اجرا کند، صددرصد جز 8 نفر اول می شود. احمد کهنی در مسابقات آسیایی مغولستان امتیاز 14/533 گرفت تلاش می کنیم بارم برنامه احمد کهنی را به 15/2 برسانیم.
خیرخواه درخصوص علت عدم اعزام عبدالله جامعی به این مسابقات گفت: جامعی دو سه ماه از اردوها دور بود. بعد به تیم ملی راه پیدا کرد و خیلی خوب هم کار کرد. ولی ثبت نام باید قبلتر صورت می گرفت. البته مسابقات دیگری که سهمیه المپیک هستند هم داریم که صد در صد شرکت خواهیم کرد. مسابقات جام جهانی آلمان و آذربایجان هم پیش رو داریم. مسابقات مغولستان شش وسیله بود به همین دلیل جامعی شرکت نداشت.
برنامه زنده "ورزش ایران ژیمناستیک" شنبه 9 شهریور با اجرای زمانی و کارشناسی امیدی بود. این برنامه هر دو هفته یکبار ساعت 15:05 روزهای شنبه تقدیم به علاقه مندان این رشته می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران ( ژیمناستیک)