جهان ورزش (ژیمناستیك) شنبه (یك هفته در میان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران ( ژيمناستيك)

ارزیابی برگزاری المپیاد استعدادهای برتر ترامپولین

برنامه "ورزش ایران، ژیمناستیك" شنبه 22 شهریور در گفتگو با مجید موسوی، مربی تیم ملی ترامپولین به موضوع المپیاد استعدادهای برتر ترامپولین پرداخت.

1398/06/24
09:07

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو ورزش؛ مجید موسوی، مربی تیم ملی ترامپولین درخصوص ارزیابی خود از برگزاری مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ترامپولین اظهار كرد: بحث استعدادیابی نخبگان كه دو سال است مطرح شده از پایه و اساس قابل بحث است. این مسابقات را می توان به عنوان قهرمانی كشور دید. ولی به عنوان استعدادیابی جای بحث دارد و نمی توان اسم این رخداد را استعدادیابی گذاشت.

وی ادامه داد: برای مثال استانی كه در این رشته ضعیف است، 3 سهمیه دارد و تهران كه یك استان خیلی قوی است هم 3 سهمیه دارد كه جالب نیست. ما فقط می خواهیم استعداد كشف كنیم ولی به فكر نگهداری و پرورش استعدادهای كشف شده نیستیم. دو ماه پیش در جلسه ای عنوان كردم كه این مسابقات یك نمایش است. ما برای سایر استعدادهایی كه شناسایی شده اند چه كار كرده ایم؟

موسوی تصریح كرد: در برگزاری این المپیاد آینده نگری نشده است. فدراسیونها می توانند هدفمندتر این بودجه را جهت استعدادیابی هزینه كنند و استعدادها را به جایی برسانند كه ثمر دهند.

برنامه زنده "ورزش ایران ژیمناستیك" شنبه 22 شهریور با اجرای زمانی و كارشناسی امیدی بود. این برنامه هر دو هفته یكبار ساعت 15:05 روزهای شنبه تقدیم به علاقه مندان این رشته می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران ( ژیمناستیك)