ورزش ایران ژیمناستیک شنبه (یك هفته در میان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران ( ژيمناستيك)

علت عدم اعزام تیم ترامپولین به مسابقات اسپانیا

برنامه "ورزش ایران، ژیمناستیک" شنبه 20 مهر در گفتگو با محسن سلیمانی، دبیر فدراسیون ژیمناستیک به موضوع علت عدم اعزام تیم ملی ترامپولین به مسابقات جهانی اسپانیا پرداخت.

1398/07/21
09:19

به گزارش رادیو ورزش؛ محسن سلیمانی، دبیر فدراسیون ژیمناستیک پیرامون علت عدم اعزام تیم ملی ترامپولین به مسابقات جهانی اسپانیا‌ اظهار کرد: ما برای دو مسابقه جام جهانی در شاخه ترامپولین برنامه ریزی کرده بودیم. اولین مسابقه جام جهانی روسیه بود که نفرات برتر دنیا در آن شرکت کرده بودند. یک هفته بعد مسابقات جام جهانی کسب سهمیه المپیک در اسپانیا بود. دو نفری که به مسابقات روسیه اعزام شدند یکی عملکرد مناسبی نداشت و دیگری هم بد نبود، البته افت هم داشت. بعد از این مسابقات سرمربی تیم اعلام کرد که نظری نداریم این تیم در اسپانیا شرکت کند و باید آمادگی کسب کند. ولی ما چون کارهای برون مرزی را انجام داده بودیم قصد اعزام داشتیم. ولی توصیه نامه داده نشد و اعزام به اسپانیا صورت نگرفت.
دبیر فدراسیون ژیمناستیک درخصوص کمبود تجهیزات در شهرهای و استانهای مختلف کشور گفت: اگر اداره کل ورزش و جوانان سالن ژیمناستیک در اختیار قرار دهد ما وسایل ژیمناستیک در اختیارشان قرار می دهیم. جمعیت ژیمناستیک از سال 96 تا 97 حدود 35 هزار نفر افزایش پیدا کرده است. درگیر کردن عموم مردم در ژیمناستیک و جشنواره های آن باعث شده تعداد علاقمندان به این رشته افزایش پیدا کند. ولی اینکه تمام سالنهای کشور تجهیز شوند در توان فدراسیون نیست.
برنامه زنده "ورزش ایران ژیمناستیک" شنبه 20 مهر با اجرای زمانی و کارشناسی امیدی بود. این برنامه هر دو هفته یکبار ساعت 15:05 روزهای شنبه تقدیم به علاقه مندان این رشته می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران ( ژیمناستیک)