ورزش ایران ژیمناستیک شنبه (یك هفته در میان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران ( ژيمناستيك)

نگاهی به کیفیت برگزاری لیگ ژیمناستیک

برنامه "ورزش ایران، ژیمناستیک" شنبه 18 آبان در گفتگو با امید شیخ احمدی، مسئول انجمن ژیمناستیک آموزش و پرورش و رئیس کمیته داوران فدراسیون ژیمناستیک به بررسی رقابتهای لیگ ژیمناستیک پرداخت.

1398/08/19
08:36

به گزارش رادیو ورزش؛ امید شیخ احمدی، مسئول انجمن ژیمناستیک آموزش و پرورش و رئیس کمیته داوران فدراسیون ژیمناستیک پیرامون اینکه سطح نمرات در مسابقات فرزندان کارگران از سطح نمرات مسابقات لیگ بالاتر بوده و آیا این به معنای ضعف در لیگ است؟ بیان کرد: مسابقات لیگ در سطح جوانان و بزرگسالان براساس قوانین بین المللی برگزار می شود و با مسابقات کارگری که چهار وسیله و در رده سنی 12 و 13 سال و طبق قوانین داخلی است، بسیار متفاوت است. در مسابقات لیگ باشگاهی جوانان که حتی ملی پوشان هم حضور داشتند، همان رنجی نمراتی بود که در انتخابی تیم ملی در سالهای گذشته استفاده می کردیم و قابل مقایسه با مسابقات کارگری 4 وسیله نیست. وقتی محدودیت در اجرای برنامه ها وجود دارد، نمرات هم بالاتر می رود.
وی درخصوص لباس الفتی در مسابقات لیگ ژیمناستیک و همچنین این موضوع که باشگاه وی مجوز فعالیت ندارد، گفت: الفتی انفرادی شرکت کرده و مختار است از هر طرح لباسی طبق استاندارد استفاده کند. در تیمی باید لباسها متحد الشکل باشد. در ضمن اداره کل هیچ نامه ای مبنی برای عدم مجوز فعالیت باشگاه وی برای ما نفرستاده است.
شیخ احمدی در مورد لیگ امسال اظهار کرد: خوشبختانه لیگ پخش تلویزیونی دارد که نویدبخش این است که حامیان به سمت ژیمناستیک روی می آورند و تیمها با نفرات قویتر و بهتری در لیگ حضور خواهند داشت.
برنامه زنده "ورزش ایران ژیمناستیک" شنبه 18 آبان با اجرای زمانی و کارشناسی امیدی بود. این برنامه هر دو هفته یکبار ساعت 15:05 روزهای شنبه تقدیم به علاقه مندان این رشته می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران ( ژیمناستیک)