جهان ورزش (ژیمناستیك) شنبه (یك هفته در میان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران ( ژيمناستيك)

نگاهی به كیفیت برگزاری لیگ ژیمناستیك

برنامه "ورزش ایران، ژیمناستیك" شنبه 18 آبان در گفتگو با امید شیخ احمدی، مسئول انجمن ژیمناستیك آموزش و پرورش و رئیس كمیته داوران فدراسیون ژیمناستیك به بررسی رقابتهای لیگ ژیمناستیك پرداخت.

1398/08/19
08:36

به گزارش رادیو ورزش؛ امید شیخ احمدی، مسئول انجمن ژیمناستیك آموزش و پرورش و رئیس كمیته داوران فدراسیون ژیمناستیك پیرامون اینكه سطح نمرات در مسابقات فرزندان كارگران از سطح نمرات مسابقات لیگ بالاتر بوده و آیا این به معنای ضعف در لیگ است؟ بیان كرد: مسابقات لیگ در سطح جوانان و بزرگسالان براساس قوانین بین المللی برگزار می شود و با مسابقات كارگری كه چهار وسیله و در رده سنی 12 و 13 سال و طبق قوانین داخلی است، بسیار متفاوت است. در مسابقات لیگ باشگاهی جوانان كه حتی ملی پوشان هم حضور داشتند، همان رنجی نمراتی بود كه در انتخابی تیم ملی در سالهای گذشته استفاده می كردیم و قابل مقایسه با مسابقات كارگری 4 وسیله نیست. وقتی محدودیت در اجرای برنامه ها وجود دارد، نمرات هم بالاتر می رود.
وی درخصوص لباس الفتی در مسابقات لیگ ژیمناستیك و همچنین این موضوع كه باشگاه وی مجوز فعالیت ندارد، گفت: الفتی انفرادی شركت كرده و مختار است از هر طرح لباسی طبق استاندارد استفاده كند. در تیمی باید لباسها متحد الشكل باشد. در ضمن اداره كل هیچ نامه ای مبنی برای عدم مجوز فعالیت باشگاه وی برای ما نفرستاده است.
شیخ احمدی در مورد لیگ امسال اظهار كرد: خوشبختانه لیگ پخش تلویزیونی دارد كه نویدبخش این است كه حامیان به سمت ژیمناستیك روی می آورند و تیمها با نفرات قویتر و بهتری در لیگ حضور خواهند داشت.
برنامه زنده "ورزش ایران ژیمناستیك" شنبه 18 آبان با اجرای زمانی و كارشناسی امیدی بود. این برنامه هر دو هفته یكبار ساعت 15:05 روزهای شنبه تقدیم به علاقه مندان این رشته می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران ( ژیمناستیك)