جهان ورزش (ورزش های آبی) یك شنبه(یك هفته درمیان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي آبي)

روسای فدراسیون‌های ورزش‌های آبی روی خط برنامه «جهان ورزش»

برنامه جهان ورزش (ورزش‌های آبی) شبكه رادیویی ورزش امروز میزبان روسای فدراسیون قایقرانی و شنا است كه درباره موضوعات روز این رشته صحبت می‌كنند.

1401/03/08
12:36

به گزارش روابط عمومی رادیو ورزش؛ كمیته استعدادیابی فدراسیون شنا با هدف كشف، جذب و ارتقا استعدادهای درخشان در ورزش‌های آبی ایجاد شده است. ایمان رحیمی عضو كمیته استعدادیابی از میهمان امروز برنامه جهان ورزش (ورزش های آبی) رادیو ورزش است كه در خصوص استعدادیابی فدراسیون شنا در 7 سطح صحبت می‌كند.

پس از توافق فدراسیون جهانی روئینگ و فدراسیون قایقرانی ایران به همت سولماز عباسی سرمربی تیم ملی روئینگ بانوان، پروژه همكاری با هدف توسعه روئینگ بانوان ایران با مشاركت هیات‌های قایقرانی سراسر كشور كلید خورد. در این پروژه ورزشكاران مستعد و مربیان جوان برای آموزش و فعالیت در رشته روئینگ آموزش خواهند دید.

كتایون اشرف نائب رئیس بانوان فدراسیون قایقرانی از دیگر میهمانان امروز است كه درباره لیگ آب‌های آرام و پروژه DNSS مواردی را عنوان می‌كند.

همچنین محسن رضوانی رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو از میهمانان پایانی برنامه جهان ورزش است كه از جزئیات برنامه‌های تیم ملی واترپلو و ادامه یا قطع همكاری با سرمربی این تیم عناوینی را مطرح می‌كند.

ارائه آخرین اخبار این رشته و معرفی یكی از قهرمانان در بخش «قهرمانان و جوانان آتیه دار» از دیگر بخش‌های برنامه است.

علاقه‌مندان به ورزش‌های آبی می‌توانند برنامه جهان ورزش (ورزش های آبی) كاری از گروه مسابقات رادیو ورزش را امروز 8 خرداد ماه از ساعت 15 به مدت 60 دقیقه از موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز بشنوند. این برنامه به تهیه كنندگی رابعه اقدامی، گویندگی شهرام نوروزی و كارشناسی علی قلم سیاه روی آنتن خواهد رفت‌.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های آبی)