جهان ورزش (ورزش های آبی) یك شنبه(یك هفته درمیان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي آبي)

كسب اولین مدال جهانی قایقرانی

برنامه مجله ورزش های آبی یكشنبه 5 شهریور با حضور وحید مرادی، قائم مقام رئیس و عضو هیئت رئیسه فدراسیون قایقرانی به خبر موفقیت عادل مجللی و عملكرد فدراسیون پرداخت.

1396/06/06
08:58

به گزارش رادیو ورزش؛ كشورمان در رقابت های جهانی آب های آرام در جمهوری چك موفق به كسب نخستین مدال ورزش قایقرانی در رده بزرگسالان شد. با برگزاری مسابقه فینالA كانوی یكنفره 200 متر مسابقات آبهای آرام قهرمانی جهان، عادل مجللی بر روی سكوی سوم ایستاد. در ادامه این رقابت ها و در دور فینال حریفان كشورهای مختلف به مصاف همدیگر رفتند. مجللی در فینال A پس از قایقرانان بلاروس و گرجستان با اختلاف 44هزارم ثانیه بر سكوی سوم جهان ایستاد و نشان برنز این رقابت ها را از آن خود كرد.
وحید مرادی، قائم مقام رئیس و عضو هیئت رئیسه فدراسیون قایقرانی ضمن تبریك به مناسبت كسب مدال عادل مجللی در خصوص عملكرد فدراسیون قایقرانی بیان كرد: تیم كاری مستقر در فدراسیون قایقرانی، تیم علاقمند و بدون ادعایی است كه از روز استقرار، ناخدا امینی، ریاست فدراسیون و بقیه كاركنان سعی بر این داشتند كه قایقرانی كشورمان در مسیر اصلی خودش قرار بگیرد. اتفاقات خوب امروز در قایقرانی و كسب مدال ها مرهون همین سعی و تلاش است.
وی تاكید كرد: عادل مجللی با استعداد و تلاش خود پله پله رشد كرد و با بیست و پنج سال سن و انگیزه بالایی كه دارد می تواند سالیان سال برای كشور افتخارآفرینی كند. وی قبل از المپیك تحت نظر مربی سرشناس اروپایی در لهستان تمرین كرد و موفق شد ركورد ورودی المپیك در سطح مسابقات قهرمانی جهان را بدست بیاورد. پس از بازگشت از ریو هم با اعتماد به مربی ایرانی بدون ادعا و حاشیه خود، الیاس اقلیمی به تمرین پرداخت تا موفق شد به مدال برنز قهرمانی جهان برسد.
مرادی كه به تازگی اعلام بازنشستگی كرده درباره سمت جدید قائم مقامی خود در فدراسیون توضیح داد: سمت قائم مقامی نیازی به قرارگیری در چارت سازمانی ندارد. قائم مقامی ماموریتی است كه رئیس یك دستگاه می تواند برای یك یا چند منظور خاص فردی را به این سمت منصوب كند. درخواست ناخدا امینی هم از وزیر ورزش و جوانان داشتن قائم مقامی مورد وثوق بوده است. در هر صورت و در هر سمتی در خدمت جامعه قایقرانی كشور هستم و این برای من تفاوتی ندارد.
برنامه زنده مجله ورزش های آبی، یكشنبه 5 شهریور كاری از گروه مسابقات ورزشی و با اجرای حسین شریفی بود. این برنامه از ساعت 15:05 تا 16 یكشنبه ها ( بصورت یك هفته درمیان) از شبكه رادیویی ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های آبی)