ورزش ایران ورزش های آبی یك شنبه(یك هفته درمیان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي آبي)

تلاش جدی واترپلو برای بالا رفتن از سکوی بازیهای آسیایی جاکارتا

برنامه "مجله ورزش های آبی" روز یکشنبه 27 خرداد با حضور نادر غفوری، سرپرست تیم ملی واترپلو به موضوع وضعیت آماده سازی تیم ملی هندبال برای حضور در بازیهای آسیایی پرداخت.

1397/03/28
08:12

به گزارش رادیو ورزش؛ نادر غفوری، سرپرست تیم ملی واترپلو با مثبت خواندن اردوی تیم ملی در صربستان در این رابطه گفت: تیم ملی واترپلو با 16 ورزشکار به مدت دو هفته در اردوی صربستان حضور و 5 جلسه تمرین داشت که صبح ها تمرین تیمی بود و بعد از ظهرها هر بار با یکی از باشگاه های بلگراد بازی برگزار می شد. طی این اردو امیدواری کافی بین مربیان و بازیکنان برای موفقیت در بازیهای آسیایی جاکارتا بوجود آمده و از نحوه تمرینات هم مشخص است که بازیکنان پیشرفت بیشتری نسبت به قبل داشته اند.
وی درخصوص نفرات نهایی تیم ملی گفت: تیم تقریبا بسته شده است. در حال حاضر 16 بازیکن در اردوی تیم ملی بسر می برند که 3 نفر خط خواهند خورد و تیم با 13 بازیکن در بازیهای آسیایی حضور خواهد داشت. البته تا اواسط ماه آینده اسامی نهایی به کمیته ملی المپیک معرفی خواهند شد.
غفوری درخصوص هدفگذاری فدراسیون بعد از دو دوره وقفه حضور در بازیهای آسیایی گفت: از دو سال و نیم گذشته هدفگذاری ما این بود که تیم در بازیهای آسیایی جاکارتا کسب مقام کند. سال گذشته هم که تیم به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام شد، مقام چهارم را کسب کرد. امیدواریم در بازیهای آسیایی جاکارتا بهترین نتیجه را کسب کنیم و روی سکو برویم.
وی در ادامه افزود: در این دوره از بازیهای آسیایی 11 تیم حضور دارند که تعداد قابل توجهی است. ما نیم نگاهی به سکو داریم و تمام تلاش فدراسیون و کادر فنی تحقق این موضوع است. در حال حاضر اردوها پرفشار است ولی از اواسط ماه آینده تمرینات سبک تر می شود. از سال گذشته بعد از مسابقات قهرمانی آسیا، واترپلوی ایران شناخته شد. در مسابقات کشورهای اسلامی هم تا فینال پیش رفتیم. این اتفاقات و حضورهای مختلف باعث شد واترپلوی ایران مطرح شود.
برنامه زنده "مجله ورزش های آبی" روز یکشنبه 27 خرداد کاری از گروه مسابقات ورزشی و با اجرای شهرام نوروزی بود. این برنامه از ساعت 15:05 تا 16 یکشنبه ها ( بصورت یک هفته درمیان) از شبکه رادیویی ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های آبی)