ورزش ایران ورزش های آبی یك شنبه(یك هفته درمیان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي آبي)

برنامه های قایقرانی برای کسب سهمیه المپیک

برنامه زنده "ورزش ایران ورزش های آبی" روز یکشنبه 12 خرداد با حضور رضا صابونچی، دبیر فدراسیون قایقرانی به موضوع وضعیت آماده سازی تیمهای ملی قایقرانی برای کسب سهمیه المپیک 2020 پرداخت.

1398/03/13
08:14

به گزارش رادیو ورزش؛ رضا صابونچی، دبیر فدراسیون قایقرانی پیرامون وضعیت آماده سازی تیمهای ملی قایقرانی جهت کسب سهمیه المپیک 2020 اظهار کرد: فدراسیون قایقرانی 4 رشته المپیکی آبهای آرام (کایاک و کانو)، روئینگ، بادبانی و اسلالوم را تحت پوشش دارد. 42 مدال طلا، 42 نقره و 42 برنز در این رشته ها در المپیک توزیع می گردد.
وی ادامه داد: ما در این چهار بخش برنامه ریزی کرده ایم. 20 تیم ملی در رشته های مختلف در استانهای مختلف در حال آماده سازی جهت کسب سهمیه هستند. مسابقات کسب سهمیه المپیک 2020 از مرداد امسال شروع می شود و تا اردیهشت سال آینده ادامه دارد.
صابونچی عنوان کرد: ما در دوره های گذشته در آبهای آرام و روئینگ موفق عمل کردیم ولی در بادبانی و اسلالوم موقعیتی نداشتیم. البته برنامه ریزی ها را از اول امسال شروع کرده ایم. هفته آینده مسابقات قهرمانی کشور اسلالوم بانوان و آقایان را در شهرکرد برگزار خواهد شد تا اولین استارت را برای انتخاب تیم ملی داشته باشیم. امیدواریم با برنامه ریزی مدون برای مسابقات کسب سهمیه برویم. همچنین تست انتخابی تیم ملی آبهای آرام در تاریخ 25 خرداد در بخش آقایان و 26 خرداد در بخش بانوان در دریاچه آزادی برگزار می گردد.
دبیر فدراسیون قایقرانی درخصوص تغییرات در کمیته های فدراسیون عنوان کرد: طبق تصمیم گرفته شده از سوی فدراسیون قرار شد دو کمیته تحت عنوان کمیته رشته های المپیکی در 4 رشته و کمیته رشته های غیرالمپیکی در 4 رشته داشته باشیم تا با کمک کمیته فنی هر کدام از رشته های قایقرانی بر فعالیتهای آن رشته نظارت گردد.
برنامه زنده "ورزش ایران ورزش های آبی" روز یکشنبه 12 خرداد با اجرای شریفی بود. این برنامه ساعت 15:05 یکشنبه ها ( بصورت یک هفته در میان) به مدت 55 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های آبی)