ورزش ایران ورزش های آبی یك شنبه(یك هفته درمیان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي آبي)

توسعه همگانی شنا در تفاهم فدراسیون با شهرداری

برنامه زنده "ورزش ایران ورزش های آبی" روز یکشنبه 9 تیر با حضور محسن رضوانی، رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو به موضوع توسعه همگانی شنا در کشور پرداخت.

1398/04/10
08:38

به گزارش رادیو ورزش؛ محسن رضوانی، رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو پیرامون اقدامات این فدراسیون جهت توسعه همگانی رشته شنا اظهار کرد: خوشبختانه حناچی، شهردار تهران، عضو هیئت رئیسه فدراسیون شناست. از زمان حضور وی در شهرداری نگاه ویژه ای به ورزش همگانی شده است. نگاه به ورزش همگانی از وظایف خطیر شهرداریهای بزرگ دنیاست. اگر ورزش همگانی در شهرهای بزرگ توسعه پیدا کند قطعا تاثیر شگرفی در مسائل فرهنگی، سلامت و آرامش جامعه خواهد داشت.
وی ادامه داد: طی جلساتی که با دکتر رباطی مسئول ورزش شهرداری داشتیم در حال تنظیم تفاهم نامه ای هستیم. مدارس شنا یکی از شروط ما برای آموزش شنا است. بعلاوه مربیان مورد تائید فدراسیون آموزش را برعهده دارند. طبق برنامه جدید آموزش شنا در 7 سطح صورت می پذیرد. امیدواریم با این زمینه چینی در این ورزش مادر، در سطح جهانی و المپیک به مدال دست پیدا کنیم.
رضوانی اعلام کرد: ما با وزارت ورزش و اداره کل ورزش همگانی در شرف رسیدن به تفاهمی هستیم که بودجه ای در اختیار فدراسیون قرار بگیرد تا فدراسیون هزینه مربیان را از طریق این بودجه تامین کند و نهادهایی مثل شهرداری و بسیج استخر رایگان در اختیار فدراسیون قرار دهند. امیدواریم با اجرای این طرح بیش از 500 هزار نفر را با فن شنا آشنا کنیم.
برنامه زنده "ورزش ایران ورزش های آبی" روز یکشنبه 9 تیر با اجرای شهریاری و کارشناسی قلم سیاه بود. این برنامه ساعت 15:05 یکشنبه ها ( بصورت یک هفته در میان) به مدت 55 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های آبی)