ورزش ایران ورزش های آبی یك شنبه(یك هفته درمیان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي آبي)

تغییر زمان برگزاری مسابقات کانوپولو قهرمانی آسیا در ایران

برنامه زنده "ورزش ایران ورزش های آبی" روز یکشنبه 23 تیر با حضور علیرضا سهرابیان، رئیس فدراسیون قایقرانی به بررسی برنامه های رئیس جدید فدراسیون پرداخت.

1398/04/24
00:31

به گزارش رادیو ورزش؛ علیرضا سهرابیان، رئیس فدراسیون قایقرانی پیرامون برنامه ها و اقدامات خود جهت توسعه قایقرانی اظهار کرد: از هفته دوم اسفند ماه که انتخابات فدراسیون قایقرانی انجام شد برنامه هایمان را شروع کردیم. در حال حاضر ورزشکاران ما رکوردها خوبی را کسب می کنند و اگر در روز مسابقه هم به همین روال پیش رود به کسب سهمیه المپیک امیدوار هستیم.

وی درخصوص بحث استعدادیابی و جذب نخبگان این رشته ورزشی گفت : یک ماه است دکتر علی زراعت با کمک همکاران خود کار استعدادیابی را شروع کرده اند. کار از تهران و آذربایجان غربی آغاز شده و این هفته به خراسان شمالی سفر می کنند. برنامه این است که حداقل هفته ای یکبار به استانهای مختلف سفر کنند تا با هماهنگی هیئتهای استانی استعدادهای این رشته شناسایی شوند تا آینده مدال آوری این فدراسیون تضمین گردد.

وی در ادامه افزود: در بخش آموزش عالی با دانشگاه شهید بهشتی در حال انعقاد تفاهم نامه ای هستیم. همچنین برنامه ریزی هایی با دانشگاه تهران و دانشگاه آزاد هم داریم. در ضمن با رئیس فدراسیون ورزش دانش آموزی هم صحبت کرده ایم تا با هماهنگی آموزش و پرورش کار استعدادیابی در استانهای مختلف در این رشته صورت گیرد.

سهرابیان در مورد علت لغو برگزاری مسابقات کانوپولو قهرمانی آسیا که قرار بود در ایران برگزار شود، توضیح داد: این مسابقات به تعویق افتاده است. زمانبندی اعلام شده همزمان با مسابقات کسب سهمیه المپیک بود. کشورهای شرق آسیا درخواست کردند این مسابقات در نزدیکترین بخش شرق آسیا باشد. ولی ما از فدراسیون آسیایی خواستیم که تنها زمان مسابقات تغییر کند و روی برگزاری مسابقات در ایران پافشاری داریم و منتظر اعلام زمان جدید برگزاری مسابقات هستیم.

رئیس فدراسیون قایقرانی در رابطه به مسابقات انتخابی تیم ملی روئینگ بانوان بیان کرد: 26 تیرماه دریاچه آزادی میزبان تست انتخابی تیم ملی روئینگ بانوان ایران خواهد بود تا رکوردگیری انجام و برنامه ریزی جهت تیم ملی روئینگ بانوان انجام گیرد.

برنامه زنده "ورزش ایران ورزش های آبی" روز یکشنبه 23 تیر با اجرای شهریاری و کارشناسی قلم سیاه بود. این برنامه ساعت 15:05 یکشنبه ها ( بصورت یک هفته در میان) به مدت 55 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های آبی)