ورزش ایران ورزش های آبی یك شنبه(یك هفته درمیان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي آبي)

جابجایی 7 رکورد ملی در مسابقات آسیایی شنا، شیرجه و واترپلو

برنامه زنده "ورزش ایران، ورزش های آبی" روز یکشنبه 14 مهر در گفتگو با محسن سمیع زاده، مدیر تیمهای ملی شنا به موضوع مسابقات آسیایی شنا، شیرجه و واترپلو هند پرداخت.

1398/07/15
08:17

به گزارش رادیو ورزش؛ محسن سمیع زاده، مدیر تیمهای ملی شنا پیرامون عملکرد ملی پوشان در مسابقات آسیایی شنا، شیرجه و واترپلو هند اظهار کرد: هفته گذشته مسابقات رده های سنی آسیا در سه رشته شنا، شیرجه و واترپلو انجام شد. 10 شناگر ما در این رویداد شرکت کردند که 7 شناگر موفق شدند 7 رکورد ملی را جابجا کنند. در ماده 100×4 آزاد تیمی مقام دوم را کسب کردیم. در 50 متر آزاد، بنیامین قره حسن لو مدال برنز بدست آورد و در 50 متر پروانه، مهدی انصاری مدال برنز گرفت. در 1500 متر نیز علی جعفری به مدال برنز رسید.
وی درخصوص وضعیت آماده سازی تیم ملی شنا برای کسب سهمیه المپیک 2020 بیان کرد: بنیامین قره حسن لو، سینا غلامپور، مهدی انصاری و علیرضا یاوری 4 شناگری هستند که برای کسب سهمیه المپیک تمرین می کنند. این ورزشکاران در 3 رویداد کسب سهمیه المپیک شرکت می کنند تا ورودی المپیک را کسب کنند.
سمیع زاده تصریح کرد: متاسفانه سالیان متمادی است که در رشته هایی چون قایقرانی، شنا، دوومیدانی و ژیمناستیک علیرغم شعارهایی که دادیم عملیاتی رفتار نکردیم. از امروز برای 2028 برنامه ریزی می شود و ما اندر خم نداشتن استخر شنا، بودجه اعزام و .... هستیم. ولی به ورزشکارانمان مطمئن هستیم و اعتماد راسخ داریم و خوشبینیم که در یک ماده کسب سهمیه داشته شود.
برنامه زنده "ورزش ایران ورزش های آبی" روز یکشنبه 14 مهر با اجرای شهریاری و کارشناسی قلم سیاه بود. این برنامه ساعت 15:05 یکشنبه ها ( بصورت یک هفته در میان) به مدت 55 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های آبی)