ورزش ایران ورزش های آبی یك شنبه(یك هفته درمیان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي آبي)

دستاورد ایران از اجلاس کنفدراسیون بادبانی آسیا

برنامه زنده "ورزش ایران، ورزش های آبی" روز یکشنبه 28 مهر در گفتگو با دکتر علیرضا سهرابیان، رئیس فدراسیون قایقرانی به تشریح دستاوردهای ایران از اجلاس کنفدراسیون بادبانی آسیا در عمان پرداخت.

1398/07/29
08:23

به گزارش رادیو ورزش؛ دکتر علیرضا سهرابیان، رئیس فدراسیون قایقرانی که برای حضور در اجلاس کنفدراسیون بادبانی آسیا به عمان سفر کرده بود در رابطه با دستاوردهای این اجلاس بیان کرد: جلسه بسیار خوبی بود. قبلا ایران را به عنوان کشوری که درصدد صعود به مدارج بالا است می شناختند ولی چند سالی فدراسیون ایران نتوانست خود را بالا بکشد و انتظارات فدراسیون آسیا را برآورده سازد. خوشبختانه فدراسیون جهانی و کنفدراسیون آسیا در پیامهایی اعلام کردند که به فدراسیون ایران کمک می کنند و پیشنهادهای خوبی دادند. از جمله اینکه مربیان ما در کشورها مختلف دوره های خاصی ببینند. همچنین ورزشکاران ما رایگان بورسیه شوند و در کنار تیمهای ملی آن کشورها از امکاناتشان بهره مند شوند.
وی در ادامه افزود: عمان هم میزبان خوبی برای ما بود و اعلام کرد که اعزامهای ما را رایگان تحت پوشش قرار دهد و ما هم آبهای آرام آنها را پوشش دهیم. قرار شد در این رابطه تفاهم نامه دوجانبه نوشته شود. بعلاوه نائب رئیس کنفدراسیون آسیا هم نوید داد که میزبان ورزشکاران ما باشد و همچنین بخشی از قایقهایمان را به قیمت پائین تر وارد و حتی در داخل ایران تولید کنیم.
برنامه زنده "ورزش ایران ورزش های آبی" روز یکشنبه 28 مهر با اجرای شهریاری و کارشناسی قلم سیاه بود. این برنامه ساعت 15:05 یکشنبه ها ( بصورت یک هفته در میان) به مدت 55 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های آبی)