جهان ورزش (ورزش های آبی) یك شنبه(یك هفته درمیان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي آبي)

دستاورد ایران از اجلاس كنفدراسیون بادبانی آسیا

برنامه زنده "ورزش ایران، ورزش های آبی" روز یكشنبه 28 مهر در گفتگو با دكتر علیرضا سهرابیان، رئیس فدراسیون قایقرانی به تشریح دستاوردهای ایران از اجلاس كنفدراسیون بادبانی آسیا در عمان پرداخت.

1398/07/29
08:23

به گزارش رادیو ورزش؛ دكتر علیرضا سهرابیان، رئیس فدراسیون قایقرانی كه برای حضور در اجلاس كنفدراسیون بادبانی آسیا به عمان سفر كرده بود در رابطه با دستاوردهای این اجلاس بیان كرد: جلسه بسیار خوبی بود. قبلا ایران را به عنوان كشوری كه درصدد صعود به مدارج بالا است می شناختند ولی چند سالی فدراسیون ایران نتوانست خود را بالا بكشد و انتظارات فدراسیون آسیا را برآورده سازد. خوشبختانه فدراسیون جهانی و كنفدراسیون آسیا در پیامهایی اعلام كردند كه به فدراسیون ایران كمك می كنند و پیشنهادهای خوبی دادند. از جمله اینكه مربیان ما در كشورها مختلف دوره های خاصی ببینند. همچنین ورزشكاران ما رایگان بورسیه شوند و در كنار تیمهای ملی آن كشورها از امكاناتشان بهره مند شوند.
وی در ادامه افزود: عمان هم میزبان خوبی برای ما بود و اعلام كرد كه اعزامهای ما را رایگان تحت پوشش قرار دهد و ما هم آبهای آرام آنها را پوشش دهیم. قرار شد در این رابطه تفاهم نامه دوجانبه نوشته شود. بعلاوه نائب رئیس كنفدراسیون آسیا هم نوید داد كه میزبان ورزشكاران ما باشد و همچنین بخشی از قایقهایمان را به قیمت پائین تر وارد و حتی در داخل ایران تولید كنیم.
برنامه زنده "ورزش ایران ورزش های آبی" روز یكشنبه 28 مهر با اجرای شهریاری و كارشناسی قلم سیاه بود. این برنامه ساعت 15:05 یكشنبه ها ( بصورت یك هفته در میان) به مدت 55 دقیقه از شبكه رادیویی ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های آبی)