جهان ورزش (ورزش های آبی) یك شنبه(یك هفته درمیان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي آبي)

مسابقات قهرمانی كشور و انتخابی تیم ملی آبهای آرام در بوشهر

برنامه زنده "ورزش ایران، ورزش های آبی" روز یكشنبه 12 آبان در گفتگو با مهدی زارعی، رئیس هیئت قایقرانی استان بوشهر به موضوع مسابقات قهرمانی و انتخابی تیم ملی آبهای آرام پرداخت.

1398/08/13
09:01

به گزارش رادیو ورزش؛ مهدی زارعی، رئیس هیئت قایقرانی استان بوشهر پیرامون مسابقات قهرمانی كشور و انتخابی تیم ملی آبهای آرام مردان در رده های سنی جوانان و زیر 23 سال در بوشهر بیان كرد: فردا مسابقات قهرمانی كشور و انتخابی تیم ملی آبهای آرام در كایاك و كانو كانادایی رده سنی جوانان و زیر 23 سال در بندر بوشهر آغاز می گردد. 21 تیم در این مسابقات شركت كرده اند. مسابقات در روزهای 13 و 14 آبان انجام می گیرد و اختتامیه با اهدای كاپ و مدال قهرمانی است.
وی درخصوص وضعیت هیئت قایقرانی استان بوشهر گفت: چند سالی هیئت ما تعطیل بود. ما با ورزشكاران پایه شروع به كار كردیم و سطح خوبی در المپیاد و رده های نوجوانان و جوانان داریم و جز 3 تیم برتر كشور هستیم.
زارعی عنوان كرد: اداره ورزش و جوانان استان حمایت خوبی از این رشته می كند. این اداره 24 فروند قایق كایاك و كانو كانادایی در ماه پیش خریداری و به هیئت قایقرانی اهدا كرد. همچنین در آینده نزدیك شاهد كلنگ زنی بزرگترین مجموعه ورزشهای آبی كشور و خاورمیانه در بندر بوشهر خواهیم بود كه مصوبه و بودجه آن از ریاست جمهوری گرفته شده است.
برنامه زنده "ورزش ایران ورزش های آبی" روز یكشنبه 12 آبان با اجرای شهریاری بود. این برنامه ساعت 15:05 یكشنبه ها ( بصورت یك هفته در میان) به مدت 55 دقیقه از شبكه رادیویی ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های آبی)