ورزش ایران ورزش های آبی یك شنبه(یك هفته درمیان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي آبي)

مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی آبهای آرام در بوشهر

برنامه زنده "ورزش ایران، ورزش های آبی" روز یکشنبه 12 آبان در گفتگو با مهدی زارعی، رئیس هیئت قایقرانی استان بوشهر به موضوع مسابقات قهرمانی و انتخابی تیم ملی آبهای آرام پرداخت.

1398/08/13
09:01

به گزارش رادیو ورزش؛ مهدی زارعی، رئیس هیئت قایقرانی استان بوشهر پیرامون مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی آبهای آرام مردان در رده های سنی جوانان و زیر 23 سال در بوشهر بیان کرد: فردا مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی آبهای آرام در کایاک و کانو کانادایی رده سنی جوانان و زیر 23 سال در بندر بوشهر آغاز می گردد. 21 تیم در این مسابقات شرکت کرده اند. مسابقات در روزهای 13 و 14 آبان انجام می گیرد و اختتامیه با اهدای کاپ و مدال قهرمانی است.
وی درخصوص وضعیت هیئت قایقرانی استان بوشهر گفت: چند سالی هیئت ما تعطیل بود. ما با ورزشکاران پایه شروع به کار کردیم و سطح خوبی در المپیاد و رده های نوجوانان و جوانان داریم و جز 3 تیم برتر کشور هستیم.
زارعی عنوان کرد: اداره ورزش و جوانان استان حمایت خوبی از این رشته می کند. این اداره 24 فروند قایق کایاک و کانو کانادایی در ماه پیش خریداری و به هیئت قایقرانی اهدا کرد. همچنین در آینده نزدیک شاهد کلنگ زنی بزرگترین مجموعه ورزشهای آبی کشور و خاورمیانه در بندر بوشهر خواهیم بود که مصوبه و بودجه آن از ریاست جمهوری گرفته شده است.
برنامه زنده "ورزش ایران ورزش های آبی" روز یکشنبه 12 آبان با اجرای شهریاری بود. این برنامه ساعت 15:05 یکشنبه ها ( بصورت یک هفته در میان) به مدت 55 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های آبی)