جهان ورزش (ورزش های آبی) یك شنبه(یك هفته درمیان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي آبي)

مرادی: جیو گانیك باید یكی از دو گزینه را قبول یا ایران را ترك كند

برنامه "مجله ورزش های آبی" یكشنبه 31 اردیبهشت با حضور وحید مرادی، دبیر فدراسیون قایقرانی به بررسی جلسه هئیت رئیسه این فدراسیون در كیش و حاشیه های مربی خارجی روئینگ اختصاص داشت.

1396/03/01
09:16به گزارش رادیو ورزش؛ وحید مرادی، دبیر فدراسیون قایقرانی پیرامون برگزاری جلسه هیئت رئیسه فدراسیون در كیش اظهار كرد: دكتر مونسان، رئیس منطقه آزاد كیش و عضو هیئت رئیسه فدراسیون قایقرانی است و به دعوت ایشان جلسه ای درخصوص توسعه رشته های قایقرانی در كیش برگزار شد. دكتر مونسان علاقمند است از ظرفیت آبی جزیره برای پر كردن اوقات فراغت ساكنان آن استفاده شود. ساخت پیست بین المللی و استاندارد در جزیره كیش از دیگر بحث های ما در این جلسه بود. ما از جزیره هندورابی نیز بازدید داشتیم كه این جزیره پتانسیل بسیار بالایی در ورزش های آبی دارد.
مرادی درخصوص حاشیه های بوجود آمده در تیم ملی روئینگ بیان كرد: كل این جریانات را دو سه نفر هدایت می كنند كه علاقمندند كنار جیو گانیك حضور پیدا كنند و متاسفانه ایشان را هم تحت تاثیر خود قرار داده اند. جیو گانیك روی افشین فرزام یكی از بهترین مربیان ما انگشت گذاشته و گفته كه وی نباید در تیم ملی حضور داشته باشد.
فدراسیون ضمن اینكه می خواهد از ظرفیت مربیان خارجی استفاده كند در عین حال به مربیان داخلی خود هم پشت نمی كند. بعد از المپیك ریو ما عذر بعضی از مربیان خود را خواستیم كه به مذاق عده ای خوش نیامد و آنها امروز بشكل دیگری حركت می كنند. جیو گانیك را در همین ارتباط دعوت كردیم ولی این بدین معنا نیست كه او بخواهد با مربی داخلی برخورد كند. ضمن اینكه به توانایی جیو گانیك اعتقاد داریم در عین حال توانایی مربی ایرانی را هم باور داریم. طبق قرارداد باید پول زیادی به این مربی پرداخت شود و ایشان هم باید تابع نظرات فدراسیون باشد.
وی در ادامه افزود: دو گزینه پیش روی این مربی است: 1- بپذیرد با مربیان مد نظر فدراسیون و از جمله افشین فرزام همكاری كند و 2- فدراسیون 4 ورزشكار فرزام را كماكان تحت نظر خود وی باقی بگذارد و جیوگانیك با مربیان دیگر در رده ها و قسمت های دیگر كار كند.
بعید می دانم جیو گانیك با سطح مبلغ بالای قرارداد ما به كشور دیگری برود و امروز هم قرار است جلسه ای در این ارتباط تشكیل شود. شنیده ها حكایت دارد كه تنی چند كه ایشان را در دست خود دارند گفته اند شرایط فدراسیون را قبول نكند تا فرزام برود. این رفتار خیلی زشت و سخیف است.
ما 3 روز ویزای ایشان را تمدید كردیم تا ظرف این مدت تصمیم بگیرد و یكی از دو گزینه را انتخاب كند یا اینكه ایران را ترك كرده تا فدراسیون ظرف مدت كوتاهی با یك مربی طراز اول كه تعاملش با مربیان ایران بالا و در اختیار فدراسیون نیز باشد كار را ادامه دهد.
برنامه زنده "مجله ورزش های آبی" یكشنبه 31 اردیبهشت كاری از گروه مسابقات ورزشی و با اجرای حسین شریفی بود. این برنامه از ساعت 15:05 تا 16 یكشنبه ها ( بصورت یك هفته درمیان) از شبكه رادیویی ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های آبی)