ورزش ایران ورزش های آبی یك شنبه(یك هفته درمیان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي آبي)

ورزشكاران همدل اهدای مدال طلا به بانوی شهید مدافع سلامت

برنامه زنده "ورزش ایران، ورزش های آبی" روز یکشنبه 11 خرداد در گفتگو با اسلام جاهدی، قهرمان تیم ملی قایقرانی کشورمان به موضوع اهدای مدال طلای این ورزشکار نوع دوست کشورمان به خانواده شهید مدافع سلامت، آرزو باهو پرداخت.

1399/03/12
01:10

به گزارش رادیو ورزش؛ اسلام جاهدی، قهرمان هرمزگانی تیم ملی قایقرانی کشورمان در گفتگو با برنامه "ورزش ایران، ورزش های آبی" رادیو ورزش درباره هدفش از اهدای مدال طلای جهانی خود به خانواده شهید مدافع سلامت گفت: همه ما در مقابل عزیزانی که مسئول حفظ سلامت و جان ما هستند؛ دینی داریم و باید به آنها ادای احترام نمائیم. من به نمایندگی از کل مردم ایران بخصوص شهر بندرعباس این اقدام را انجام دادم. از حدود ساعت 12 شب که خبر شهادت این بانوی والا مقام در فضای مجازی منتشر شد؛ خیلی منقلب و دگرگون شدم و بفکر کاری بودم تا ادای دینی به خانواده این شهیده بزرگوار داشته باشم.
جاهدی ادامه داد: تصمیم گرفتم تا مدال قهرمانی آسیا 2018 ازبکستان قایقرانی معلولین را بطوری که رسانه ای نشود و برای اینکه به دلیل شیوع کرونا تجمعی صورت نگیرد؛ تقدیم خانواده این شهید کنم. اما همه چیز دست به دست یکدیگر داد تا افراد مشتاق برای حضور در این مراسم از معاون وزیر بهداشت و استاندار هرمزگان، نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل ورزش و جوانان استان و رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان تا سایر افراد حاضر شوند.
وی تاکید کرد: برای این مراسم هیچ هماهنگی نشده بود اما این خبر چنان انتشار پیدا کرد که افراد حاضر خودشان تمایل داشتند که در مراسم شرکت نمایند و به این بانوی والا مقام ادای احترام کنند.
قهرمان قایقرانی کشورمان در زمینه آغاز تمرینات تیم ملی قایقرانی نیز توضیح داد: اردوها بصورت رسمی شروع نشده و اجازه شروع تمرینات در دریاچه آزادی با رعایت کلیه نکات بهداشتی دریافت شده تا با رعایت فاصله گذاری و با زمانبندی تمرینات ورزشکاران پیگیری شود. خواسته ورزشکاران از وزارت ورزش این است که سریع تر نسبت به صدور دستور شروع اردوها اقدام کنند.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده بخشی از برنامه رادیو ورزش که به توضیح درباره نحوه فعالیت های این ورزشکار در پویش همدلی و مواسات و ورزشکاران همدل از زبان اسلام جاهدی می پردازد؛ باشید.
برنامه زنده "ورزش ایران ورزش های آبی" روز یکشنبه 11 خرداد با اجرای ارمنده بود. این برنامه ساعت 15 یکشنبه ها ( بصورت یک هفته در میان) به مدت 55 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش پخش می شود.
لطفا سوالات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق پیامک به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با کارشناسان ما در میان بگذارید تا پاسخگوی شما شنونده محترم رادیو ورزش باشند.

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های آبی)