جهان ورزش (ورزش های آبی) یك شنبه(یك هفته درمیان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي آبي)

ورزشكاران همدل اهدای مدال طلا به بانوی شهید مدافع سلامت

برنامه زنده "ورزش ایران، ورزش های آبی" روز یكشنبه 11 خرداد در گفتگو با اسلام جاهدی، قهرمان تیم ملی قایقرانی كشورمان به موضوع اهدای مدال طلای این ورزشكار نوع دوست كشورمان به خانواده شهید مدافع سلامت، آرزو باهو پرداخت.

1399/03/12
01:10

به گزارش رادیو ورزش؛ اسلام جاهدی، قهرمان هرمزگانی تیم ملی قایقرانی كشورمان در گفتگو با برنامه "ورزش ایران، ورزش های آبی" رادیو ورزش درباره هدفش از اهدای مدال طلای جهانی خود به خانواده شهید مدافع سلامت گفت: همه ما در مقابل عزیزانی كه مسئول حفظ سلامت و جان ما هستند؛ دینی داریم و باید به آنها ادای احترام نمائیم. من به نمایندگی از كل مردم ایران بخصوص شهر بندرعباس این اقدام را انجام دادم. از حدود ساعت 12 شب كه خبر شهادت این بانوی والا مقام در فضای مجازی منتشر شد؛ خیلی منقلب و دگرگون شدم و بفكر كاری بودم تا ادای دینی به خانواده این شهیده بزرگوار داشته باشم.
جاهدی ادامه داد: تصمیم گرفتم تا مدال قهرمانی آسیا 2018 ازبكستان قایقرانی معلولین را بطوری كه رسانه ای نشود و برای اینكه به دلیل شیوع كرونا تجمعی صورت نگیرد؛ تقدیم خانواده این شهید كنم. اما همه چیز دست به دست یكدیگر داد تا افراد مشتاق برای حضور در این مراسم از معاون وزیر بهداشت و استاندار هرمزگان، نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی و مدیركل ورزش و جوانان استان و رئیس دانشگاه علوم پزشكی استان تا سایر افراد حاضر شوند.
وی تاكید كرد: برای این مراسم هیچ هماهنگی نشده بود اما این خبر چنان انتشار پیدا كرد كه افراد حاضر خودشان تمایل داشتند كه در مراسم شركت نمایند و به این بانوی والا مقام ادای احترام كنند.
قهرمان قایقرانی كشورمان در زمینه آغاز تمرینات تیم ملی قایقرانی نیز توضیح داد: اردوها بصورت رسمی شروع نشده و اجازه شروع تمرینات در دریاچه آزادی با رعایت كلیه نكات بهداشتی دریافت شده تا با رعایت فاصله گذاری و با زمانبندی تمرینات ورزشكاران پیگیری شود. خواسته ورزشكاران از وزارت ورزش این است كه سریع تر نسبت به صدور دستور شروع اردوها اقدام كنند.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده بخشی از برنامه رادیو ورزش كه به توضیح درباره نحوه فعالیت های این ورزشكار در پویش همدلی و مواسات و ورزشكاران همدل از زبان اسلام جاهدی می پردازد؛ باشید.
برنامه زنده "ورزش ایران ورزش های آبی" روز یكشنبه 11 خرداد با اجرای ارمنده بود. این برنامه ساعت 15 یكشنبه ها ( بصورت یك هفته در میان) به مدت 55 دقیقه از شبكه رادیویی ورزش پخش می شود.
لطفا سوالات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق پیامك به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با كارشناسان ما در میان بگذارید تا پاسخگوی شما شنونده محترم رادیو ورزش باشند.

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های آبی)