جهان ورزش (دوچرخه سواری) دوشنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(دوچرخه سواري)

واكنش رئیس فدراسیون دوچرخه سواری به انتقادات از وی

برنامه "ورزش ایران، دوچرخه سواری" روز دوشنبه 13 آبان در گفتگو با خسرو قمری، رئیس فدراسیون دوچرخه سواری به موضوع عملكرد این فدڔاسیون اختصاص داشت.

1398/08/14
08:52

به گزارش رادیو ورزش؛ خسرو قمری، رئیس فدراسیون دوچرخه سواری پیرامون انتقاداتی كه در برنامه قبلی از طرف علی زندی آبادی نسبت به عملكرد وی شده بود، گفت: ما برنامه شما را به عنوان برنامه ای كه می تواند در پیشرفت دوچرخه سواری كشور اثرگذار باشد، نگاه می كنیم. زندی آبادی دو ورزشكار خوب كشور یعنی رجبلو و و دانشور را در تیم دانشگاه آزاد در اختیار دارد. با پولهایی كه از دانشگاه آزاد گرفته اند كجا هزینه كرده اند؟ بهترین ورزشكاران ما در تیم دانشگاه آزاد آنقدر سطحشان پائین آمده كه در مسابقات حتی در رده بندی هم بالا نیامدند.
وی ادامه داد: زندی آبادی در زمان مدیریت خود اتفاقاتی در موضوعات اخلاقی، دوپینگ و... داشت. بارها دست یاری سمت زندی آبادی دراز كردم ولی یكبار هم نیامد. می خوابد وقتی اتفاق بدی می افتد اظهار نظر و كارشناسی می كند. در این مقطع فدراسیون را با كمترین منابع مالی و اسپانسر می چرخانیم و سعی می كنیم سرعت دوچرخه سواری كم نشود. زندی آبادی اظهار نظری می كند كه به او ارتباطی ندارد. دو سال است كه دانشگاه آزاد اعزام یا اردویی نداشته است. او كه بهترین دوچرخه سواران را در اختیار دارد باید خود را در این شكست مسئول بداند. این كه او مغرضانه بحث را به سمت و سوی خاصی می برد، ناراحت كننده است.
قمری خاطر نشان كرد: بهتر است موضوعاتی كه حل و فصل شده در برنامه مطرح نشود و افرادی كه زاویه دارند، دعوت نشوند. افتخار می كنم كه با تمام مشكلات در این رشته افتخارت خوبی كسب كرده ایم. برنامه ها هم باید به سمت و سویی رود كه انتقاد سازنده باشد و مغرضانه نباشد.
برنامه زنده "ورزش ایران، دوچرخه سواری" روز دوشنبه 13 آبان با اجرای سبحان اكرامی و كارشناسی ادگار شمعونیان بود. این برنامه هر هفته ساعت 15:05 روزهای دوشنبه به مدت 55 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(دوچرخه سواری)