جهان ورزش (دوچرخه سواری) دوشنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(دوچرخه سواري)

رشیدی: دوچرخه سواری ایران شانسی در المپیك ندارد

رییس فدراسیون دوچرخه سواری گفت: تیم ملی دوچرخه سواری ایران شانسی براس كسب مدال در المپیك توكیو ندارد

1400/03/05
15:06

به گزارش رادیو ورزش؛ محمود رشیدی رئیس جدید فدراسیون دوچرخه سواری در خصوص برنامه‌های خود برای این فدراسیون گفت: برنامه‌های زیادی برای این فدراسیون داریم. ما 6 هدف را به عنوان اولویت‌های اصلی فدراسیون در نظر گرفته ایم. با توجه به داشتن یك چهره المپیكی و بازی‌های آسیایی هم در پیش است، باید به سرعت اقداماتی را انجام دهیم.
او افزود: در بعد قهرمانی و همگانی باید كار‌هایی را انجام دهیم. فدراسیون دوچرخه سواری با تجهیزات سر و كار دارد و هزینه یك دوچرخه بسیار بالا است. ما در حال برنامه ریزی هستیم تا درآمدی پایدار برای فدراسیون داشته باشیم. با چند نفر از دوستان نیز در بخش اقتصادی مشورت‌هایی را انجام داده ایم. اما باید خودمان درآمد زایی كنیم، اتفاقی كه تا این لحظه رخ نداده است.
رئیس فدراسیون دوچرخه سواری در خصوص این كه كدام ورزشكار راهی المپیك می‌شود، پاسخ داد: فكر می‌كنم طی 2 هفته آینده این موضوع را مشخص كنیم. بین 2 ورزشكاری كه در حال حاضر اسم آن‌ها یادم نیست، یك نفر مسافر توكیو می‌شود. دوچرخه سواری ایران در المپیك هیچ امیدی ندارد و در بازی‌های آسیایی هم شرایط سختی داریم.
او اضافه كرد: برای كسب مدال و سهمیه المپیك باید چند سال تلاش كرد و ما فعلا زمان این كار را نداریم. محدودیت زمان به هیچ وجه توجیه كننده نیست و به عنوان كارشناس ورزش این موضوع را مطرح كردم. به هیچ وجه شعاری كه مردم و ورزشكاران از آن خوششان بیاید، نخواهم داد.

دسترسی سریع
ورزش ایران(دوچرخه سواری)