جهان ورزش (دوچرخه سواری) دوشنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(دوچرخه سواري)

شادنیا: رفاقتی به فدراسیون دوچرخه سواری نیامده ام/ رسانه‌ها ما را به نقد بكشند

سرپرست دبیری فدراسیون دوچرخه سواری گفت: من جزو افرادی بودم كه برای پست دبیری به وسیله روسای استانی معرفی شدم.

1400/03/17
15:50

به گزارش رادیو ورزش؛ فرهنگ شادنیا سرپرست دبیری فدراسیون دوچرخه سواری در گفت و گو با برنامه ورزش ایران (دوچرخه سواری) درباره سابقه خود در ورزش بیان كرد: 3 سال به عنوان دبیر در فداسیون انجمن های ورزش های رزمی در خدمت جامعه رزمی بودم و سابقه حضور در فدراسیون نجات غریقی را در كارنامه دارم. بیشتر تخصص من روی بخش مدیریتی است و تحقیق خوبی روی دوچرخه سواری كرده ام.
او افزود: ان شاالله تا هفته آینده مسئولیت های اصلی كه بار اصلی فدراسیون روی دوش آن ها است مشخص خواهد شد. روسای سازمان تیم های ملی, سازمان لیگ,كمیته آموزش, كمیته مربیان و بخش استعداد یابی با درخواست وزارت ورزش به زودی اعلام می شود.

او درباره مشكلات فدراسیون دوچرخه سواری بیان كرد: با توجه به اینكه كمتر از 3 ماه دیگر مسابقات قهرمانی آسیا و اعزامی به المپیك خواهیم داشت و همچنان نتایج مسابقات قهرمانی كشوری در سایت بارگذاری نشده است. از طرفی از نظر زمانی در مضیقه هستیم كه باید ضربتی اقداماتی انجام شود. در كنار قهرمانی بخش همگانی مطرح است و رشیدی برنامه هایی كه در انتخابات داشت را می خواهد عملی كند. افراد فنی در حال نوشتن احكام اجرایی هستند. بخش اجرایی به زودی اعلام خواهد شد. در بخشی از موارد محدودیت زمانی داریم.
شادنیا گفت: شفاف سازی سیستم اداری فدراسیون شامل هیئت ها, بخش های سامانه و فدراسیون ها باید انجام شود. دبیر اجرا كننده برنامه های بخش فنی و غیر فنی فدراسیون است. هفته آینده جلسه كمیته فنی هپخواهیم داشت تا مسئولیت اجرای برنامه ها را داشته باشیم. به زودی مجمع های انتخاباتی استانی كه با سرپرست اداره می شوند مشخص خواهند شد. ساختمان اداری فدراسیون كه نیمه تمام است دیگر موردی است كه رشیدی نزد فرامرزی معاون وزیر وززش رفته است تا به زودی مشخص شود.

شادنیا درباره انتقادات به حضور او از بخش رزمی به دوچرخه سواری اظهار كرد: فدراسیون به عنوان نهاد عمومی غیر دولتی نیاز به نقد دارد. از رسانه ها درخواست دارم ما را نقد كنند تا شفافیت نقد باعث شود زمانی را از دست ندهیم. من به صورت ریز در جریان اتفاقات دوچرخه سواری بودم. بیش از 5 ماه است با افراد مختلف رایزنی كرده ام و در رزمی من سابقه فعالیت داشته ام. یك سری از افراد طبق صحبتی كه با رشیدی داشتند به عنوان پیشنهاد دبیری من را معرفی كردند. رشیدی رفاقتی من را انتخاب نكرد و حالا یك ماه در كنار رشیدی كار می كنم.
گفتنی است برنامه ورزش ایران (دوچرخه سواری) را روزهای دوشنبه می توانید از رادیو ورزش بشنوید.

دسترسی سریع
ورزش ایران(دوچرخه سواری)