جهان ورزش (دوچرخه سواری) دوشنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(دوچرخه سواري)

سراجی: خواستم بروم تا دست رشیدی برای انتصاب رئیس جدید هیئت دوچرخه سواری باز شود

رئیس هیئت دوچرخه سواری استان تهران در برنامه ورزش ایران (دوچرخه سواری) درباره استعفای خود توضیحاتی را مطرح كرد.

1400/03/17
16:06

به گزارش رادیو ورزش؛ امید سراجی رئیس هیئت دوچرخه سواری استان تهران در گفت و گو با برنامه ورزش ایران (دوچرخه سواری) درباره استعفای خود عنوان كرد: رشیدی رئیس فدراسیون با درخواست استعفای من موافقت نكرد و من همچنان رئیس هیئت دوچرخه سواری استان تهران هستم. از قبل به افرادی كه برای ریاست فدراسیون كاندید شده بودند برنامه ام را گفته بودم و می خواستم استعفا بدهم. دلیل جدایی ام فراهم نبودن شرایط و سختی كار بود.

سراجی در مورد رشیدی رئیس جدید فدراسیون دوچرخه سواری بیان كرد: احساس كردم با ورود فرد جدید به عنوان رئیس فدراسیون نفرات جدید با ورود رئیس پایشان به ساختمان فدراسیون باز می شود و خواستم رشیدی با دست بازتری این كار را انجام دهد. یكی از اصلی ترین دلیل استعفایم این بود كه از اردیبهشت ماه 1397 اداره كل وزارت ورزش استان تهران هیچ مساعدتی به ما نكرده است كه یكی از دغدغه های من بود. اعضای سابق فدراسیون هم كلاس های آموزشی را به هیئت ما واگذار نمی كرد. شاید با رفتن من و باز گذاشتن دست رئیس جدید فعل و انفعالات جدیدی در توسعه دوچرخه سواری انجام شود.

رئیس هیئت دوچرخه سواری استان تهران درباره شادنیا سرپرست دبیری فدراسیون دوچرخه سواری بیان كرد: شادنیا فرد كاركشته ای است و سابقه مدیریتی خوبی دارد و قطعا می تواند در حل مشكلات كمك كند.

گفتنی است برنامه ورزش ایران (دوچرخه سواری) را روزهای دوشنبه می توانید از رادیو ورزش بشنوید.

دسترسی سریع
ورزش ایران(دوچرخه سواری)