جهان ورزش (دوچرخه سواری) دوشنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(دوچرخه سواري)

شادنیا: هنوز جوابی درباره ریاست رشیدی از سوی فدراسیون جهانی دوچرخه سواری به دست ما نرسیده است

دبیر فدراسیون دوچرخه سواری گفت: هنوز تكلیف ریاست فدراسیون دوچرخه سواری از سوی فدراسیون جهانی مشخص نیست.

1400/04/28
17:38

به گزارش رادیو ورزش؛ فرهنگ شادنیا دبیر فدراسیون دوچرخه سواری در گفت و گو با برنامه جهان ورزش درباره تور دوچرخه سواری كندوان بیان كرد: در آذربایجان شرقی بیست و یكمین دوره این مسابقات در كندوان برگزار شد. این مسابقات در 2 مرحله برگزار شد و حدود 100 نفر شركت كننده در 2 رده سنی جوانان و بزرگسالان داشت.

او درباره احكام جدید این فدراسیون به افراد جدید با عنوان سرپرست به جای رئیس اظهار كرد: طبق بخشنامه وزارت ورزش و جوانان در ابتدا برای احراز صلاحیت از سمت سرپرست استفاده می‌شود و در ادامه همه سرپرست ها بعد از گرفتن استعلام از مراجع، رئیس كمیته های مختلف می‌شوند. تكلیف 4 كمیته داوران، پزشكی، همگانی و كمیته پارادوچرخه سواری دیگر هم به زودی مشخص خواهد شد.

شادنیا در ادامه گفت:  سعید صفرزاده به همراه پراش در كاروان دوم اعزامی به توكیو اعزام شدند و دوم مرداد ماه صفرزاده مسابقه خود را در المپیك انجام می‌دهد كه امیدواریم نتایج خوبی كسب كند. صفرزاده دوچرخه جاده را از ما گرفت و لیست احتیاجات اش هم با اعلام سرمربی اش توسط ما تهیه شد. نتایجی كه صفرزاده در مسابقات تركیه كسب كرد نظر مربی اش را جلب كرد.

او گفت: متاسفانه دوچرخه سواران مدت ها در مسابقات بین المللی شركت نكردند و صفرزاده بابت حضور در این تورنمنت خوشحال بود. امیدوارم در آینده پیش از المپیك پاریس دوچرخه سواران بتوانند در تورنمنت های بین المللی بیشتر شركت كنند‌. او توانست دوچرخه جدید خود را در تركیه امتحان و اعلام رضایت كند.

شادنیا درباره ریاست شائبه برانگیز رشیدی در فدراسیون دوچرخه سواری بیان كرد: هنوز تایید یا ردی برای ریاست او در فدراسیون دوچرخه سواری توسط فدراسیون جهانی اعلام نشده و تكلیف مشخص نشده است. ما مستندات را ارائه كرده ایم تا تعیین تكلیف كنند.


برنامه جهان ورزش ویژه دوچرخه سواری به صورت یك هفته در میان (از گروه مسابقات ورزشی) روزهای دوشنبه ساعت 15 پخش می‌شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(دوچرخه سواری)