جهان ورزش (وزنه برداری) دوشنبه از ساعت 9:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (وزنه برداري)

علی حسینی: كسی برای تیم ملی تثبیت نشده است/ سهراب مرادی و كیانوش رستمی تمرینات خوبی دارند

برنامه جهان ورزش امروز(7شهریور) با سعید علی‌ حسینی سرمربی تیم ملی وزنه‌ برداری گفتگو كرد.

1401/06/07
10:10

سعید علی‌ حسینی سرمربی تیم ملی وزنه‌ برداری كشورمان در گفتگو با برنامه جهان ورزش رادیو ورزش در خصوص اردوی تیم ملی اظهار كرد: هوا در بابلسر خوب است و اردوی خوبی داریم.

علی حسینی درباره انتخاب وزنه‌ برداران برای مسابقات بحرین و كلمبیا بیان كرد: از بین بیست نفر دعوت شده به اردو تنها سه نفر باید انتخاب شوند. البته در وزن 73 كیلوگرم هم می‌توانیم نماینده داشته باشیم. مسابقات آسیایی قرار نبود برگزار شود، اما این مسابقات بین مسابقات جهانی و همبستگی اسلامی قرار گرفت.

وی تصریح كرد: برای مسابقات آسیایی یك تیم جدید به اردو هم دعوت كردیم. در واقع دو تیم داریم یك تیم برای مسابقات جهانی و یك تیم برای مسابقات آسیایی.

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری در مورد مبنای انتخاب این بیست نفر گفت: در حال حاضر در ایران در مجموع 24 نفر وزنه بردار داریم. چهار نفری كه دعوت نشدند به دلیل دسته وزنی است كه قرار دارند و نتوانسته‌اند عملكرد لازم را داشته باشند.

وی افزود: حقوقی آمادگی لازم را نداشت. در دسته 102 كیلوگرم تعداد زیادی بودند و آنها آماده‌تر بودند.

علی‌ حسینی درباره آخرین خبر درباره كیانوش رستمی و سهراب مرادی اظهار كرد: مرادی عمل جراحی پشت سر گذاشته است و از لحاظ روحی آمادگی دارد. باید فرصت داد تا برای وزنه برداری سنگین آماده شود. رستمی هم تمرین دارد و می‌خواهد افتخارآفرینی كند.

وی گفت: در حال حاضر كسی برای تیم ملی تثبیت نشده است و همه در تلاش و تمرین هستند تا بهترین‌ها انتخاب شوند.

برنامه جهان ورزش هر روز ساعت 9:00 و 15:00 تقدیم شنوندگان رادیو ورزش می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران (وزنه برداری)