جهان ورزش (وزنه برداری) دوشنبه از ساعت 9:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (وزنه برداري)

داوودی: به دنبال مدال طلا در مسابقات جهانی عربستان هستم

عضو تیم ملی وزنه برداری كشورمان گفت: در مسابقات جهانی عربستان با مجموع 460 كیلوگرم یكی از سكوها و در حركت دوضرب با 260 كیلوگرم مدال طلا را خواهم گرفت.

1402/04/05
10:59

علی داوودی عضو تیم ملی وزنه برداری كشورمان در گفت‌وگو با برنامه جهان ورزش رادیو ورزش مطرح كرد: با توجه به‌ اینكه از لحاظ بدنی توانایی بسیاری دارم با تمرین و ممارست تكنیك خودم را نیز بالاتر می‌برم تا در مسابقات جهانی عربستان ركورد بهتری داشته باشم و ان‌شاالله با مجموع 460 كیلوگرم یكی از سكو‌ها را می‌گیرم و در حركت دوضرب با 260 كیلوگرم مدال طلا را خواهم گرفت.

عضو تیم ملی وزنه برداری كشورمان كه به تازگی سه مدال طلا از رقابت‌های جایزه بزرگ كوبا كسب كرده است، ادامه داد: در حال حاضر در جدول انتخابی المپیك رده چهارم را دارم و در حركت یك ضرب یك كیلو بیشتر از كشور كلمبیا زدم و اگر در دو‌ضرب در حركت قیچی موفق می‌شدم هم ركورد آسیا را می‌زدم و هم در جدول انتخابی المپیك به رده بالاتری می‌رفتم.

داوودی كه وزنه‌بردار موردنظر در فوق‌سنگین برای بازی‌های آسیایی است، اضافه كرد: در این چند ساله هیچ حمایتی از هیچ اداره‌كل یا بقیه ارگان‌ها نشدم و هیچ پاداشی دریافت نكردم و به این رویه عادت كردم و حتی برای بازسازی سالن ورزشی هم هیچ ارگانی به ما كمك نكرد و ما خودمان برای بازسازی سالن ورزشی كه در آن تمرین می‌كنیم هزینه كردیم و این باعث می‌شود تعداد نفراتی كه برای وزنه‌برداری شركت می‌كنند بسیار كم شود.

وی گفت: امروز در ركوردگیری تیم ملی شركت نكردم و قرار است در ركوردگیری بعدی تیم ملی كه یك ماه و چهل روز دیگر است شركت كنم.

برنامه جهان ورزش ویژه وزنه برداری هر هفته دوشنبه ساعت 9 صبح با اجرای مجید مرادی و كارشناسی محمدرضا منصوریان از شبكه رادیویی ورزش موج FM ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران (وزنه برداری)