ورزش ایران وزنه برداری دوشنبه از ساعت 9:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (وزنه برداري)

انتظارات اهالی وزنه‌برداری از علی مرادی

برنامه "ورزش ایران وزنه‌برداری" دوشنبه 17 تیر، با داوود ملکی، پیشکسوت وزنه‌برداری، درباره ابقای علی مرادی در پست ریاست فدراسیون وزنه‌برداری و انتظاراتی که از وی می‌رود به گفت‌وگو پرداخت.

1398/04/17
11:33

به گزارش رادیو ورزش؛ علی مرادی بار دیگر به عنوان رئیس فدراسیون وزنه‌برداری انتخاب شد.

داوود ملکی، پیشکسوت وزنه برداری، در پاسخ به این سوال که از علی مرادی برای 4 سال آینده چه انتظاراتی دارید، عنوان کرد: اکنون در استان ها و تیم های بانوان بسیار مشکل داریم. بحث بانوان یک کار ویژه می طلبد که محققان و متخصصان باید روی این موضوع کار کنند. در بعضی استان ها شخصیت هایی روی کار آمده اند که اصلاً واو وزنه برداری را بلد نیستند و شاید نمی توانند بنویسند. اینها ضایعاتی است که برای ورزش وزنه برداری خوب نیست.

وی، تصریح کرد: با توجه به سن و سال مرادی به نظرم باید یک سری تغییراتی به وجود بیاید. مرادی باید متفکرانه فکر کند. پیشکسوتان و قهرمانان کشورمان سرمایه های ما هستند که در مدت این 4 سال هیچ کدام در فدراسیون حضور نداشتند. کسانی بر سر کمیته ها قرار گرفتند که یا وزنه بردار نبودند و یا اگر بودند اقداماتی را انجام می دادند که خود مرادی هم متوجه اشتباهات آنها بود. این موارد باید تجدید نظر شود و به سمت و سویی برویم که از نیروها و پتانسیل هیأتهای استانی استفاده کنیم. متأسفانه استانها و وزنه بردارشان اصلاً درآمدی ندارند.

ملکی، همچنین افزود: ما باید از شخصیت ها و نیروهایی با تجربه استفاده کنیم. چرا امروز باید رضازاده، انوشیروانی و کوروش باقری کنار باشند. این افراد سرمایه های این ورزش و مملکت هستند. بنده اکنون در دنیا تدریس می‌کنم؛ اما در طول این 4 سال در کشورم فعالیتی نداشته‌ام.

برنامه ورزش ایران وزنه برداری، با اجرای نوروزی و کارشناسی اقبالپور، روزهای دوشنبه، ساعت 9:00 به مدت 60 دقیقه از شبکه رادیو ورزش تقدیم علاقه مندان می‌شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (وزنه برداری)