ورزش ایران وزنه برداری دوشنبه از ساعت 9:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (وزنه برداري)

شرایط تیم ملی وزنه برداری برای اعزام به مسابقات جهانی

برنامه "ورزش ایران وزنه برداری" دوشنبه 14 مرداد، در مصاحبه ای با برخواه، سرمربی تیم ملی وزنه برداری در ارتباط با شرایط تیم گفتگو کرد.

1398/05/14
23:15

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی رادیو ورزش؛ برخواه، سرمربی تیم ملی وزنه برداری، درباره شرایط اردویی تیم گفت: در فاصله زمانی حدود یک ماه و نیم تا آغاز مسابقات قهرمانی جهان سال 2019 تایلند قرار داریم. اردو در شهرستان نور در حال برگزاری است. شرایط میزبانی نسبتاً مناسب است و از همه زحمتکشان برگزاری این اردو تشکر می کنم. خیلی امیداورم این اردو کمک کند که ورزشکاران به بهترین شرایط برسند.

برخواه، ادامه داد: 6 مرداد وارد شهرستان نور شدیم و یک اردوی 3 هفته ای داریم. بعد از آن کارمان را تا زمان اعزام تیم به مسابقات قهرمانی جهان در تهران ادامه خواهیم داد. در همین اردو یک رکوردگیری هم برگزار می کنیم و 12 نفر ترکیب تیم مشخص خواهند شد که شامل 10 وزنه بردار اصلی و 2 وزنه بردار ذخیره جهت حضور در مسابقات می شوند. پس از آن ادامه کارمان با این 12 نفر خواهد بود.

وی، در پاسخ به این سوال که اکنون احتمال دارد از تیم شما افرادی برای مسابقات جهانی تایلند خط بخورند یا خیر، تشریح کرد: به هر حال اواخر مرداد ما باید ترکیب 12 نفر را اعلام کرده و اجباراً بایستی با چند نفر از وزنه برداران خداحافظی کنیم.

سرمربی تیم ملی وزنه برداری، همچنین در پاسخ به این پرسش که شرایط وزنه برداران را چطور ارزیابی می کنید، اظهار داشت: شرایط نسبتاً مناسب است. یک مقدار با شرایط ایده آل فاصله داریم. امیدوار هستم که به لطف خدا بتوانیم در فرصت زمانی باقیمانده ورزشکاران در بهترین شرایطشان قرار بگیرند. انشالله در رقابتها پیش رو بتوانیم به نسبت سال قبل که در رده سوم جهان قرار گرفتیم، نتایج بهتری را کسب کنیم.

برنامه ورزش ایران وزنه برداری، با اجرای منصوریان، روزهای دوشنبه، ساعت 9:00 به مدت 60 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.


دسترسی سریع
ورزش ایران (وزنه برداری)