ورزش ایران وزنه برداری دوشنبه از ساعت 9:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (وزنه برداري)

ارزیابی عملکرد تیم ملی وزنه برداری در رقابتهای جهانی 2019

برنامه "ورزش ایران وزنه برداری" دوشنبه 15 مهر، در گفتگو با دکتر سجاد انوشیروانی، سرمربی اسبق تیم ملی وزنه برداری و نایب قهرمان المپیک، به بررسی عملکرد تیم ملی کشور در مسابقات جهانی پرداخت.

1398/07/15
15:15

به گزارش رادیو ورزش؛ دکتر سجاد انوشیروانی، سرمربی اسبق تیم ملی وزنه برداری و نایب قهرمان المپیک، در ارزیابی عملکرد تیم ملی کشورمان در رقابتهای جهانی گفت: در رقابتهای جهانی سال 2019 که سال قبل از المپیک بود، بعضی از جوانان تیم ما خیلی خوب درخشیدند و ما توسط این جوانان حتی توانستیم امتیاز مجموع خوبی بگیریم و بعد از 43 سال در سبک وزن به مدال دست پیدا کنیم.
وی، همچنین افزود: در وزن 102 کیلوگرم ورزشکاری داشتیم که خیلی خوب مسلط وزنه زد. تک مدال ایوب موسوی ارزشمند بود؛ اما در بعضی از اوزان به معنای واقعی مشکل داشتیم.
دکتر انوشیروانی، با بیان اینکه در سال قبل از المپیک اکثر تیم های مدعی در اوزان المپیک سرمایه گذاری خوبی کرده اند، افزود: این تیم ها با برنامه ریزی به موقع، خیلی زود به شرایط ایده آل رسیدند؛ اما ما در اوزان المپیکی یک مقدار دستمان خالی بود و شرایط زیاد مناسبی نداشتیم. درست است که اکثر ورزشکاران آسیب دیده بودند؛ اما ما حتماً باید در این سال و روزهای باقیمانده این مشکل را حل کنیم.
وی، تصریح کرد: کل ورزش کشور منتظر این هستند که وزنه برداری مانند المپیک ریو و لندن بتواند از همین 2 سهمیه، 2 مدال خوب کسب کند. ما برای این هدف مطمئناً باید برنامه داشته باشیم و آن را به سرعت پیاده کنیم؛ زیرا زمان آنچنانی باقی نمانده است.
برنامه ورزش ایران وزنه برداری، با اجرای نوروزی و کارشناسی اقبالپور، روزهای دوشنبه ساعت 9:00 به مدت 60 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم علاقه مندان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (وزنه برداری)