ورزش ایران وزنه برداری دوشنبه از ساعت 9:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (وزنه برداري)

وزنه برداری در کش و قوس دو سهمیه المپیک

برنامه "ورزش ایران، وزنه برداری" دوشنبه 29 مهر در گفتگو با محمداسحاق نارویی، رئیس هیئت وزنه برداری سیستان و بلوچستان به وضعیت تیم ملی وزنه برداری در کسب سهمیه المپیک 2020 اختصاص داشت.

1398/07/29
14:50

به گزارش رادیو ورزش؛ محمد اسحاق نارویی، رئیس هیئت وزنه برداری سیستان و بلوچستان پیرامون وضعیت وزنه برداری برای کسب سهمیه المپیک بیان کرد: رشته وزنه برداری المپیکی است و ما در همه رده ها صاحب عنوان و نام هستیم. متاسفانه تنها دو سهمیه المپیک به وزنه برداری ما اختصاص یافت که هنوز هم مشخص نشده چه کسانی برای این دو وزن انتخاب شده اند.
وی در ادامه افزود: متاسفانه در مسابقات جهانی تایلند با ورزشکارسالاری کیانوش رستمی روبرو بودیم و نتیجه ای هم گرفته نشد. بهتر بود در اوزان المپیکی برنامه ریزی می کردیم. امیدواریم در مسابقات سوئیس این دو سهمیه قطعی شود. برای المپیک وقت کمی داریم. احتمالا دیگر نمی توانیم در رویداد دیگری شرکت کنیم. ظرفیت و استعداد در کشور ما زیاد است. چرا از ظرفیتهایی مثل همایون تیموری قبلا استفاده نشد؟
وی درخصوص اظهارات اخیر کیانوش رستمی مبنی بر اینکه تابع دستورات رئیس فدراسیون است و به قوانین احترام می گذارد، گفت: نوشدارو بعد از مرگ سهراب. 3 دوره با احساسات مردم بازی شد و ورزشکارسالاری ساز خود را زد. مردم با توجه به افتخاراتش از او انتظار داشتند. امیدواریم این موضوع حقیقت داشته باشد و تبعیت کند.
برنامه "ورزش ایران، وزنه برداری" دوشنبه 29 مهر با اجرای نوروزی تقدیم شنوندگان شد. این برنامه دوشنبه ها ساعت 9 به مدت 55 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (وزنه برداری)