ورزش ایران وزنه برداری دوشنبه از ساعت 9:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (وزنه برداري)

وضعیت وزنه برداری برای کسب سهمیه المپیک

برنامه "ورزش ایران، وزنه برداری" دوشنبه 6 آبان در گفتگو با غلامرضا سیاهپور، دبیر اسبق فدراسیون وزنه برداری به بررسی وضعیت تیم ملی وزنه برداری برای کسب سهمیه المپیک اختصاص داشت.

1398/08/06
14:50

به گزارش رادیو ورزش؛ غلامرضا سیاهپور، دبیر اسبق فدراسیون وزنه برداری پیرامون وضعیت کسب سهمیه المپیک بیان کرد: براساس مراحل 6 گانه کسب سهمیه ما می توانیم دو سهمیه داشته باشیم. در مورد انتخاب این دو نفر باید دید که شورای فنی فدراسیون چه برنامه ای دارد. به نظر می رسد سهراب مرادی و علی داوودی شانس دارند. خصوصا علی داوودی با توجه به امتیازاتش می تواند شانس مدال داشته باشد. در مورد سهراب مرادی هم باید دید می تواند امتیازاتش را به حد لازم برساند که با توجه به شایستگی او امکانپذیر است. البته کیانوش رستمی و سعید علی حسینی را خیلی راحت از دست دادیم.
سیاهپور درخصوص تقویت کادر فنی و انتخاب وحید ربیعی به جای علی اکبر خورشیدی فر اظهار کرد: انتخاب وحید ربیعی را تبریک می گویم. واقعیت این است که در بحث ارزیابی عملکرد تیم، سرمربی یکی از متغیرهاست. سرمربی به تنهایی نمی تواند در همه زمینه ها اطلاعات کاملی داشته باشد و نیاز به ابزارهای دیگری مانند روانشناس و متخصص تغذیه نیز هست.
برنامه "ورزش ایران، وزنه برداری" دوشنبه 6 آبان با اجرای نوروزی تقدیم شنوندگان شد. این برنامه دوشنبه ها ساعت 9 به مدت 55 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (وزنه برداری)