ورزش ایران وزنه برداری دوشنبه از ساعت 9:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (وزنه برداري)

مروری بر اقدامات کمیته آموزش فدراسیون وزنه برداری

برنامه "ورزش ایران، وزنه برداری" دوشنبه 13 آبان در گفتگو با محسن داوودی، رئیس کمیته آموزش فدراسیون وزنه برداری به اقدامات و برنامه های این کمیته اختصاص داشت.

1398/08/13
11:45

به گزارش رادیو ورزش؛ محسن داوودی، رئیس کمیته آموزش وزنه برداری درخصوص اقدامات این کمیته بیان کرد: در یکی دو سال اخیر، مهمترین کاری که انجام شد، بررسی آئین نامه کمیته آموزش بود که بعد از بررسی به فدراسیون ارائه گردید. اقدام مهم بعدی ما مشخص کردن سرفصلهای دوره های عملی بود. برنامه بعدی ما که با همکاری دانشگاه شهید بهشتی و دفتر برنامه ریزی وزارت انجام می شود، پودمانی یا دوره ای کردن کلاسهای مربیگری است که این کار در مراحل پایانی خود قرار دارد.
وی در ادامه افزود: از سال گذشته در بحث متدولوژی بسیار قوی کار کردیم و برای اولین بار در تاریخ وزنه برداری چندین کارگاه برنامه نویسی برگزار شد که ما حصل چند ماه تحقیقات بود. در زمینه داوری بیشتر کمیته داوران کار می کند و ما بیشتر در تعیین اساتید همکاری می کنیم. در این حوزه، در حال مشخص کردن سرفصلها و آئین نامه کمیته داوران هم هستیم.
برنامه "ورزش ایران، وزنه برداری" دوشنبه 13 آبان با اجرای نوروزی تقدیم شنوندگان شد. این برنامه دوشنبه ها ساعت 9 به مدت 55 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (وزنه برداری)