ورزش ایران وزنه برداری دوشنبه از ساعت 9:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (وزنه برداري)

برنامه های فدراسیون وزنه برداری در بخش بانوان

برنامه "ورزش ایران، وزنه برداری" دوشنبه 20 آبان در گفتگو با بهار بهرامی، نائب رئیس بانوان فدراسیون وزنه برداری به موضوع برنامه های فدراسیون وزنه برداری در بخش بانوان پرداخت.

1398/08/20
11:37

به گزارش رادیو ورزش؛ بهار بهرامی، نائب رئیس فدراسیون وزنه برداری پیرامون برنامه های فدراسیون در بخش بانوان بیان کرد: جهت کسب امتیازات کسب سهمیه المپیک مسابقات ترکیه، قطر، غرب آسیا و چند مسابقه دیگر را در پیش داریم. همچنین کارگاه هایی را برای مربیان و داوران شروع کرده و در مراحل مختلف برنامه ریزی منظمی در نظر گرفته ایم. این کارگاه ها شامل رفع اشکال مربیان، برنامه ریزی و علم تمرین، کنترل دوپینگ، بدنسازی، وزنه گرفتن و ... می شود تا مربیان ما بتوانند از نظر علمی در جایگاه خوبی قرار بگیرند.
وی ادامه داد: بعلاوه در مناطق مختلف کشور کلاسهای آموزشی برگزار می کنیم تا مربیان درجه 3 تربیت شوند. در آینده هم کلاسهای تربیت مدرس ویژه مربیان را در برنامه داریم تا بانوان ما بطورمستقل کلاس آموزشی برگزار کنند و به رشد کمی و کیفی آموزش مربیان دست پیدا کنیم. در بخش داوران نیز کلینیکهای متعددی را داریم تا داوران در مسابقات آماده تر ظاهر شوند.
برنامه "ورزش ایران، وزنه برداری" دوشنبه 20 آبان با اجرای چراتی تقدیم شنوندگان شد. این برنامه دوشنبه ها ساعت 9 به مدت 55 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (وزنه برداری)