جهان ورزش (ورزش های راكتی) سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (ورزش هاي راكتي)

دختران بدمینتونیست در رقابت های یونیورسیاد

برنامه مجله ورزش های راكتی سه شنبه 7 شهریور با حضور فریبا مددی، نائب رئیس بانوان فدراسیون بدمینتون به ارائه اخبار بانوان این فدراسیون پرداخت.

1396/06/08
09:14

به گزارش رادیو ورزش؛ نشست تخصصی ارزیابی عملكرد بانوان برگزار شد. فریبا مددی، نائب رئیس بانوان فدراسیون بدمینتون هم عملكرد ورزشكاران را در مسابقات دانشجویان جهان خوب ارزیابی كرد. مددی در اینباره گفت: روز یكشنبه پنجم شهریورماه نشست تخصصی ارزیابی شاخص های عملكرد فدراسیون بدمینتون در بخش بانوان با حضور دو تن از كارشناسان وزارت ورزش و جوانان در بخش بانوان در محل فدراسیون بدمینتون بررسی شد و نشست برگزار گردید. در واقع ارزیابی عملكرد، نشان از پیشرفت و رشد خوب بدمینتون بانوان داشت.
ضمن اینكه دوتن از بانوان ملی پوش در رده سنی بزرگسالان، خانم ها ثریا آقایی و سارا دلاوری چهارشنبه هفته گذشته، اول شهریورماه عازم مسابقات یونیورسیاد دانشجویان جهان در چین تایپه شدند. فریبا جلالیان، مربی تیم نیز همراه این دو نفر بود. این دو ورزشكار بازی های خوبی را به نمایش گذاشتند. ثریا آقایی در اولین بازی خود در مقابل بازیكن استونی برنده مسابقه شد و در دومین رقابت نتیجه را 2 بر 1 به بازیكن مالزیایی واگذار كرد كه گیم اول را با نتیجه بیست و یك بر نوزده برنده شد.
این دو نفر در بخش دوبل هم توانستند در مقابل دو نفره تخصصی از فرانسه قرار بگیرند و نتیجه را 2 بر 1 واگذار كردند. دو بدمینتونیست كشورمان از تشویق تماشاچیان چینی برخرودار شدند. تماشاچیان با اشتیاق آنها را تشویق می كردند. زیرا بازی بسیار زیبایی را با وجود حجاب و پوشش اسلامی از خود نشان دادند.
دوشنبه ششم شهریور از 16 تن از ورزشكاران دختر جوان در مركز سنجش آكادمی المپیك دعوت بعمل آمد تا تست هایی از آنها زیر نظر ناظران صورت گیرد و پس از ارزیابی تست ها و بدست آوردن حدنصاب لازم در آزمون های آمادگی جسمانی نفرات برتر به اردوهای آمادگی جسمانی دعوت شوند.
برنامه زنده مجله ورزش های راكتی سه شنبه 7 شهریور، كاری از گروه علوم ورزشی؛ با اجرای كشاورز بود این برنامه ساعت 15:05 روزهای سه شنبه به مدت 55 دقیقه تقدیم دوستداران رشته های ورزشی راكتی می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (ورزش های راكتی)