جهان ورزش (ورزش های راكتی) سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (ورزش هاي راكتي)

لیگ تنیس پس از تعطیلی دو ساله

برنامه مجله ورزش های راكتی سه شنبه 28 شهریور با حضور مجید شایسته، رئیس فدراسیون تنیس به توضیح درباره رقابت های لیگ دسته یك تنیس پرداخت.

1396/06/29
09:29

به گزارش رادیو ورزش؛ لیگ دسته یك باشگاه های كشور دو سال برگزار نشده بود و امسال مجددا برای آن برنامه ریزی شد. مجید شایسته، رئیس فدراسیون تنیس در این رابطه توضیح داد: با توجه به شرایط اقتصادی كه وجود داشت و باشگاه هایی كه از قبل در حوزه تنیس فعالیت داشتند و كمك می كردند و تحت عنوان باشگاههای مختلف در مسابقات شركت می كردند؛ اما آمادگی حضور جدی در مسابقات لیگ برتر را نداشتند؛ قابلیت برگزاری لیگ دسته یك را داشتند. در این میان كمیت و كیفیت برگزاری مسابقات هم برای ما مهم بود و صرفا برگزاری لیگ برتر هدف نبود.
هدف ما برگزاری مسابقاتی با كیفیت و با تیم های فعال بیشتر بود. امسال با توجه به امید به شرایط اقتصادی بهتر و تعداد تیم های شركت كننده؛ به این نتیجه رسیدیم كه با 7 تیم مسابقات لیگ برتر را برگزار كنیم و به صورت متمركز دو هفته ای رفت و برگشت تیمی باشد تا هزینه های تحمیلی قدری كمتر شود. چند استان برای دور برگشت به سازمان لیگ پیشنهاد میزبانی داده اند. از جمله این استان ها می توان به خراسان رضوی اشاره كرد. خراسان رضوی راه جدیدی را در پیش گرفته است. آنها قصد دارند تنیس خراسان رضوی را به جایگاه قبلی خود بازگردانند و بازیكنان خود را به تیم ملی معرفی كنند.
وی درباره تعداد بالای شركت كنندگان در مسابقات جام حذفی گفت: با توجه به توسعه ای كه تنیس در استان پیدا كرده و علاقمندی كه بین رشته تنیس و مردم ایجاد شده است و همچنین شرایط سخت تر نسبت به مسابقات لیگ تعداد بیشتری شركت كننده حضور پیدا می كنند.
برنامه زنده مجله ورزش های راكتی سه شنبه 28 شهریور، كاری از گروه علوم ورزشی؛ با اجرای شاهرخ كشاورز بود این برنامه ساعت 15:05 روزهای سه شنبه به مدت 55 دقیقه تقدیم دوستداران رشته های ورزشی راكتی می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (ورزش های راكتی)