جهان ورزش (ورزش های راكتی) سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (ورزش هاي راكتي)

اصفهان میزبان مسابقات A++ تنیس

برنامه مجله ورزش های راكتی سه شنبه 4 مهر با حضور خوروش، رئیس هیئت تنیس استان اصفهان به اعلام خبر برگزاری مسابقات A++ در اصفهان پرداخت.

1396/07/05
08:26

به گزارش رادیو ورزش؛ رقابت های لیگ دسته برتر تنیس باشگاه های كشور هفته گذشته در تهران به پایان رسید. اما مسابقات تنیس جایزه بزرگ كه بیشتر، تنیسورها را در بخش انفرادی مورد تشویق قرار می دهد؛ در تقویم فدراسیون تنیس قرار گرفته است. این مسابقات معمولا در استان های مختلف برگزار می شود. یكی از استان های پرتلاش كشورمان در برگزاری رقابت های تنیس استان اصفهان است. از همین ابتدای امسال میزبانی رقابت های جام دیویس گروه دوی منطقه آسیا-اقیانوسیه هم بر عهده این استان بود كه به شایستگی از برگزاری آن سربلند بیرون آمد.
خوروش، رئیس هیئت تنیس استان اصفهان در رابطه با رویدادهای تنیس این استان توضیح داد: در فروردین ماه امسال مسابقات جام دیویس خوبی در اصفهان برگزار شد كه تیم ملی ایران با شایستگی توانست در گروه دوی آسیا بماند و امیدواریم كه با تلاش ملی پوشانمان این وضعیت حفظ شود و بتوانیم به گروه های بالاتر هم صعود كنیم.
قرار است مسابقات جایزه بزرگ A++ مهرماه در اصفهان انجام شود و باشگاه ملل اصفهان میزبان این رقابت ها خواهد بود. امیدواریم تنیسورهای شایسته ما در این رقابت ها شركت كنند و افتخار كسب كنند.
خوشبختانه حامیان مالی خوبی در اصفهان وجود دارد و شركت های خوبی در این رقابت ها حامی مالی ما هستند و این قول را به ما داده اند كه حتی ورزشكارانی كه در خارج كشور هستند؛ مانند شاهین خالدان و سایرین را به مسابقات دعوت كنند تا بتوانیم مسابقه ای در شان تنیس ایران در اصفهان برگزار كنیم.
رئیس هیئت تنیس استان اصفهان در ادامه تصریح كرد: جوایز در سطح بالا و ارزنده ای برای این مسابقات در نظر گرفته شده و از تنیسورهای كشورمان دعوت می كنم تا در این رقابت های جذاب حضور پیدا كنند.
برنامه زنده مجله ورزش های راكتی سه شنبه 4 مهر، كاری از گروه علوم ورزشی؛ با اجرای شاهرخ كشاورز بود این برنامه ساعت 15:05 روزهای سه شنبه به مدت 55 دقیقه تقدیم دوستداران رشته های ورزشی راكتی می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (ورزش های راكتی)