جهان ورزش (ورزش های راكتی) سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (ورزش هاي راكتي)

مربی چینی در كادر فنی تنیس روی میز

برنامه مجله ورزش های راكتی سه شنبه 11 مهر با حضور پیمان حسنی، سخنگوی فدراسیون تنیس روی میز به موضوع برگزاری رویدادهای تنیس روی میز و حضور مربی چینی در كادر فنی پرداخت.

1396/07/12
16:19

به گزارش رادیو ورزش؛ پیمان حسنی، سخنگوی فدراسیون تنیس روی میز در خصوص مسابقات پیش روی این فدراسیون گفت: روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته مسابقات آزاد پیشكسوتان كشور در تهران برگزار می شود. هفته آینده نیز در روزهای چهارشنبه،پنجشنبه و جمعه 21 مهرماه مسابقات تور ایرانی بزرگسالان بانوان در كرج برگزار می شود. هفته بعد از آن مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان پسر كشور در روزهای 20 تا 29 مهر در قزوین برگزار می شود.
1 تا 5 آبانماه هم مسابقات تور ایرانی جوانان در قم برگزار می گردد.
وی درباره حضور مربی چینی تیم ملی گفت: یكی از مربیان چینی برای كمك به كادر فنی تیم های ملی وارد ایران شده و تمرینات را از امروز در آكادمی تنیس روی میز آغاز كرده است. اردو به مدت 3 ماه بطول می انجامد. بازیكنان مختلفی از جمله نفرات تیم ملی و نفرات احتمالی تیم ملی در این اردو حضور می یابند. قرارداد با این مربی چینی سه ماهه است و در صورت نتیجه گرفتن قرارداد با او را تمدید می كنیم.
این مربی كارنامه درخشانی دارد و تیم های ملی چین را به سطح خوبی رسانده و هدایت و آموزش تیم ها را بدرستی برعهده گرفته است. وی در صورت تاثیرگذار بودن در تیم ملی ماندگار خواهد شد و بیشتر در رده های سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان كار خواهد كرد.
برنامه مجله ورزش های راكتی سه شنبه 11 مهر كاری از گروه مسابقات ورزشی و با اجرای كشاورز بود. این برنامه ساعت 15 روزهای سه شنبه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (ورزش های راكتی)