جهان ورزش (ورزش های راكتی) سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (ورزش هاي راكتي)

واگذاری میزبانی رقابت های تنیس روی میز به شهرهای مختلف در جهت توسعه و تجهیز

برنامه زنده مجله ورزش های راكتی سه شنبه 1 اسفند با حضور مهرداد قارداشی، رئیس فدراسیون تنیس روی میز به توضیح پیرامون هدف از برگزاری مسابقات كشوری تنیس روی میز در شهرستان های مختلف پرداخت.

1396/12/02
09:58

به گزارش رادیو ورزش؛ مسابقات تنیس روی میز درجه یك در زاهدان برگزار شد. مهرداد قارداشی، رئیس فدراسیون تنیس روی میز در این خصوص توضیح داد: این چهارمین تور درجه یكی بود كه برگزار كردیم. در این مسابقات تمام قهرمانان تیم های ملی ما آزاد هستند و می توانند شركت كنند.
دوره های قبلی این مسابقات در سنندج، تهران و قزوین برگزار شد. در مسابقات درجه D 40 نفر برتر رنكینگ كشور حق حضور ندارند. زیرا می خواهیم این مسابقات انگیزه ای برای ورزشكارانی باشد كه جز 40 نفر برتر نیستند. در این مسابقات امیرحسین هدایی، اول، طاهرخانی از قزوین دوم و افشین نوروزی از خوزستان به همراه امین احمدیان از تهران سوم مشترك شدند.
هیئت تنیس روی میز سیستان و بلوچستان با حمایت اداره كل ورزش و جوانان این استان و حامیان مالی خود میزبانی شایسته ای داشتند. پیرو جلسه ای كه با مقام عالی وزارت و استاندار سیستان و بلوچستان داشتیم و اعلام آمادگی كه كرده بودند؛ تصمیم گرفتیم این مسابقات مهم را در زاهدان برگزار كنیم. ضمن اینكه در جهت توسعه میزبانی مسابقات تنیس روی میز كشور در سال 96 مسابقات متعددی را در شهرهای مثل سقز، صحنه، بناب، منطقه آزاد ارس و ... برگزار كردیم كه مورد استقبال هموطنان ما در سراسر كشور قرار گرفت.
رئیس فدراسیون تنیس روی میز تصریح كرد: یكی از عوامل درخواست میزبانی این است كه استان میزبان در آن رشته ورزشكاران خوبی داشته باشد. اما با هدف انگیزه دادن، كمك نقدی، فراهم كردن شرایط و تجهیزات در استان ها و راهنمایی برای جذب حامی مالی، مسابقات را در شهرهای مختلف برگزار می كنیم.
این كار الگوبرداری از فدراسیون جهانی تنیس روی میز است كه برای توسعه تنیس روی میز در سراسر كشورها و شهرها میزبانی ها را تقسیم می كند. با برگزاری این رقابت ها استان سیستان و بلوچستان توانست با حمایت اداره كل ورزش و جوانان میزهای استاندارد جهانی، پارتیشن، میز داوری، شماره انداز و سایر تجهیزاتی كه برای یك میزبانی لازم است را بدست بیاورد.
برنامه زنده مجله ورزش های راكتی سه شنبه 1 اسفند، كاری از گروه علوم ورزشی؛ با اجرای شاهرخ كشاورز بود. این برنامه ساعت 15:05 روزهای سه شنبه به مدت 55 دقیقه تقدیم دوستداران رشته های ورزشی راكتی می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (ورزش های راكتی)