جهان ورزش (ورزش های راكتی) سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (ورزش هاي راكتي)

استقبال از مسابقات تنیس جام رمضان

برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه 15 خرداد با حضور علی اصغر غمناك، رئیس سازمان لیگ فدراسیون تنیس به موضوع برگزاری مسابقات تنیس در سطح كشور پرداخت.

1397/03/19
08:59

به گزارش رادیو ورزش؛ علی اصغر غمناك، رئیس سازمان لیگ فدراسیون تنیس پیرامون برگزاری مسابقات تنیس جام رمضان و دیگر برنامه های مسابقاتی در سطح كشور اظهار كرد: طی سنوات گذشته مسابقات تنیس در دو بخش، یكی قبل از لیالی قدر و دیگری بعد از لیالی قدر برگزار می گردد. مسابقات جام رمضان در كلیه استانهای كشور برگزار می شود.
وی ادامه داد: مسابقات تنیس ویژه آقایان سطح B پلاس در اصفهان برگزار شد و استقبال خوبی هم از آن بعمل آمد و نزدیك 100 نفر شركت كننده داشت. مسابقاتی نیز در سطح B در كرج در حال برگزای است. این مسابقات دارای رنك ملی هستند. از روز شنبه هم مسابقات رده سنی 10 ، 12 و 14 سال ویژه دختران و پسران در زمین های تنیس مجموعه ورزشی آزادی برگزار خواهد شد. البته قرار بود این مسابقه در ساری برگزار شود كه متاسفانه امكان آن فراهم نشد.
غمناك تصریح كرد: بعد از ماه رمضان هم مسابقات متعددی در شهرهای مختلف داریم كه از آن جمله برگزاری مسابقه بزرگسالان در سطح B در مشهد و سطح C پلاس در همدان است. بعلاوه قرار است در شهرستان بجنورد و اراك هم مسابقات C پلاس برگزار شود.
رئیس سازمان لیگ تنیس در مورد برگزاری مسابقات لیگ برتر گفت: برای مسابقات لیگ برتر بانوان 10 تیم اعلام آمادگی كرده اند. در بخش آقایان نیز 10 تیم اعلام آمادگی كرده اند كه البته متقاضی بیشتری هم وجود دارد و شاید لیگ را با 12 تیم برگزار كنیم و حتی از سیرجان و سیستان و بلوچستان هم تیم داریم كه نشان از علاقمندی و حركت رو به رشد این شهرهاست كه به فال نیك می گیریم. تیم های خوبی در لیگ شركت كرده اند و حتی از بازیكنان خارجی هم بهره می برند. با توجه به اینكه تعداد بازیكنان هر تیم شامل دو نفر در بخش انفرادی و یك دو نفره است؛ هر تیم مجاز به استفاده از تنها یك بازیكن خارجی است.
برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه 15 خرداد كاری از گروه علوم ورزشی با اجرای شاهرخ كشاورز بود. این برنامه ساعت 15:05 روزهای سه شنبه به مدت 55 دقیقه تقدیم دوستداران رشته های ورزشی راكتی می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (ورزش های راكتی)