جهان ورزش (ورزش های راكتی) سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (ورزش هاي راكتي)

اما و اگرها در نحوه انتخابی تیم ملی تنیس بانوان برای اعزام به بازیهای آسیایی

برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه 29 خرداد با حضور دكتر مهرافزا منوچهری، نائب رئیس بانوان فدراسیون تنیس به موضوع نحوه انتخاب تیم ملی تنیس بانوان برای اعزام به بازیهای آسیایی جاكارتا پرداخت.

1397/03/30
00:38

به گزارش رادیو ورزش؛ دكتر مهرافزا منوچهری، نائب رئیس بانوان فدراسیون تنیس در پاسخ به علت نارضایتی عده ای از بازیكنان تنیس به نحوه انتخاب تیم ملی بانوان برای اعزام به مسابقات آسیایی جاكارتا اظهار كرد: متاسفانه در رشته تنیس شرایط متفاوت است. بازیكنان هر كدام مربی خصوصی دارند و خودشان و مربیانشان توقعات زیادی دارند.
وی ادامه داد: 11 بهمن ماه 96، طی نامه ای از فدراسیون درخواست شد كه اسامی بازیكنان احتمالی را برای حضور در بازیهای آسیایی اعلام كنیم. ما هم از آنجا كه منطقا باید بهترین نفرات خود را اعزام كنیم، دو نفر اول رنكینگ كه از نظر مهارتی بسیار بالا و سطح شان با سایر بانوان كاملا متفاوت بود را اعلام كردیم.
منوچهری با اشاره به در نظر گرفته شدن 3 سهمیه برای بخش بانوان جهت شركت در بازیهای آسیایی عنوان كرد: فدراسیون تنیس تصمیم گرفت كه دو مرحله انتخابی برگزار كند. در مرحله اول نیز به كلیه بازیكنان شرایط را اعلام كردیم كه 3 سهمیه داریم و نفرات نهایی براساس عملكردشان و همچنین نظر كادر فنی مشخص خواهند شد. البته در مرحله اول انتخابی، غزل پاك باطن به علت مشكلاتی كه با دانشگاهش داشت، حضور نداشت و بعد به گروه اضافه شد. در مرحله دوم انتخابی كه زودتر از موعد مقرر برگزار شد، صدف صادق وزیری، غزل پاك باطن، شهرزاد بانی سعید به عنوان 3 نفر اول و سارا آزاد دوست به عنوان ذخیره انتخاب شدند تا در 3 دوره اردوی بعدی كار را ادامه دهند.
وی تصریح كرد: مسئولان فنی ما با ارزیابی عملكرد بازیكنان حاضر در اردو بهترینها را انتخاب كردند. بعلاوه مستندات شامل بازیها و امتیازات بازیكنان هم موجود است. در ضمن ما از ابتدا به بازیكنان دعوت شده به اردو خاطر نشان كردیم كه صدف صادق زیری و غزل پاك باطن به علت تفاوت بسیار زیادی كه با بقیه تنیسورهای ما دارند، انتخاب شده و اسامی آنها اعلام شده است و رقابت در مورد نفرات بعدی است ولی الان عده ای از بازیكنان كم لطفی كرده و ادعا می كنند كه در جریان این موضوع نبوده اند.
برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه 29 خرداد كاری از گروه علوم ورزشی با اجرای شاهرخ كشاورز بود. این برنامه ساعت 15:05 روزهای سه شنبه به مدت 55 دقیقه تقدیم دوستداران رشته های ورزشی راكتی می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (ورزش های راكتی)