جهان ورزش (ورزش های راكتی) سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (ورزش هاي راكتي)

آخرین تلاش ها برای آماده سازی تنیس بازان در جاكارتا

برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه 5 تیر با حضور مهرداد قارداشی، رئیس فدراسیون تنیس روی میز به موضوع آماده سازی بازیكنان تنیس روی میز برای شركت در مسابقات پیش رو پرداخت.

1397/04/06
08:42

به گزارش رادیو ورزش؛ مهرداد قارداشی، رئیس فدراسیون تنیس روی میز كه در تلاش برای برنامه ریزی و اجرای اردوهای فشرده برای آماده سازی تیم های ملی تنیس روی میز كشور است، درخصوص وضعیت اردوهای تیم های ملی اظهار كرد: هم اكنون در حال آماده سازی بازیكنان برای بازیهای آسیایی جاكارتا هستیم. دو اردوی بین المللی مشترك داریم كه طبق تفاهنامه سال گذشته با تركیه و آذربایجان صورت می پذیرد. این دو كشور علاوه بر بازیكنان خوبی كه دارند، در بخش مردان و زنان از بازیكنان چینی بهره می گیرند. بعلاوه یك اردوی مشترك تمرینی نیز در بوداپست با تیم ملی مجارستان برگزار خواهیم كرد. در اردوی آذربایجان بانوان و آقایان اعزام می گردند ولی برای مجارستان تنها تیم ملی آقایان اعزام می شوند چون بانوان را اخیرا به كره شمالی فرستاده ایم.
وی ادامه داد: اردوهای آخر كه در نزدیكی اعزام به جاكارتا انجام می گردد، با هماهنگی كادر فنی انجام می شود و احتمالا در یكی از شهرهای شمالی یا جنوبی كه آب و هوایی مشابه شرایط هوایی اندونزی دارد، مثل شهر بابل كه زادگاه نیما و نوشاد عالمیان نیز هست و امكانات خوبی هم دارد، برگزار می گردد. بعلاوه این دو برادر در تور پلاتینیوم نیز شركت خواهند داشت.
قارداشی درخصوص نحوه آماده سازی تیم های ملی نوجوان و جوانان با توجه به نزدیك شدن مسابقات نوجوانان و جوانان آسیا كه در میانمار برگزار می شود، توضیح داد: در حال حاضر اردوی مشتركی با تیم ملی جوانان و نوجوانان تركیه در بخش پسران در تهران در حال برگزاری است. چون تركیه هم مسابقات نوجوانان و جوانان اروپا را پیش رو دارد، این اردوی مشترك را بنا به پیشنهاد تركیه برگزار كردیم. همچنین دختران نوجوان و جوان ما نیز در شیرودی با حریفان تمرینی خود كار می كنند.
رئیس فدراسیون تنیس روی میز افزود: برای شركت در مسابقات جهانی هوپس، محمدامین صمدی بهمراه مربی اش به اسپانیا می رود تا از قهرمانی دو سال پیاپی نوید شمس دفاع كند. دو اعزام هم در بخش نوجوانان و جوانان به چین داریم و امین احمدیان تنها نماینده ایران در المپیك نوجوانان آرژانتین برای شركت در یك اردوی تمرینی و یك مسابقه به دو شهر مختلف چین اعزام می شود تا رنكینگ جهانی اش را ارتقا دهد و در المپیك نوجوانان آرژانتین جز 8 نفر برتر قرار گرفته و از قرعه مناسبتری برخوردار شود.
وی در رابطه با انتخاب نائب رئیس فدراسیون تنیس روی میز عنوان كرد: تقریبا در این دو سال و نیم اخیر، 3 نفر را جهت این سمت معرفی كرده بودیم كه دو نفر از آنها به دلایلی در این سمت قرار نگرفتند و بالاخره دكتر بهنام حبیب زاده كه خود از خانواده تنیس روی میز است و از سال 83 تا 89 نیز رئیس هیئت تنیس روی میز استان اردبیل بود از سوی فدراسیون معرفی شد كه دو روز پیش دكتر سلطانی فر ابلاغش را امضا كرد.
برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه 5 تیر كاری از گروه علوم ورزشی با اجرای شاهرخ كشاورز بود. این برنامه ساعت 15:05 روزهای سه شنبه به مدت 55 دقیقه تقدیم دوستداران رشته های ورزشی راكتی می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (ورزش های راكتی)