جهان ورزش (ورزش های راكتی) سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (ورزش هاي راكتي)

بجنورد میزبان هفدهمین دوره لیگ دسته دوم بدمینتون بانوان

برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه 19 تیر با حضور برات وثوقی، رئیس هیئت بدمینتون خراسان شمالی به بررسی وضعیت این رشته ورزشی در این استان پرداخت.

1397/04/20
08:56

به گزارش رادیو ورزش؛ برات وثوقی، رئیس هیئت بدمینتون خراسان شمالی پیرامون رشد و توسعه رشته بدمینتون در این استان اظهار كرد: در كنار رشته های با سابقه كوراش و جودو، رشته بدمینتون هم كم كم در استان خراسان شمالی توسعه یافته و براساس پیشرفتهایی كه بازیكنان ما در سطح كشور داشته اند؛ میزبانی های خوبی نیز به دست آورده ایم.
وی ادامه داد: در بخش آقایان در لیگ دسته یك نماینده داریم كه در دو سال پیاپی حضور، مقامهای سوم و چهارم كشوری را كسب كرده ایم. چند روز قبل هم مقام سوم نونهالان كشور را بدست آوردیم و در رده پیشكسوتان آقا و خانم هم دارای مقام سوم كشوری هستیم.
وی تصریح كرد: ما یك سالن با 7 زمین تخصصی در بجنورد در اختیار داریم و شرایطمان به گونه ای است كه می توانیم میزبانی های خوبی در كشور داشته باشیم. متاسفانه بدمینتون حامی مالی در كشور ندارد و این می طلبد كه استانداری و شورای عالی ورزش استانها توجه ویژه تری داشته باشند تا نتایج بهتری حاصل آید.
وثوقی در پایان خاطر نشان كرد: از صبح امروز هفدهمین دوره لیگ دسته دوم بدمینتون بانوان با حضور 15 تیم در بجنورد آغاز شده است و تیم های خوب و با انگیزه ای در این دوره شركت كرده اند. در كنار این مسابقات دوره دانش افزایی و ارتقای داوری درجه 3 به 2 هم برگزار می گردد كه حدود 14 داور در آن شركت كرده اند.
برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه 19 تیر با اجرای اسكویی بود. این برنامه ساعت 15:05 روزهای سه شنبه به مدت 55 دقیقه تقدیم دوستداران رشته های ورزشی راكتی می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (ورزش های راكتی)