جهان ورزش (ورزش های راكتی) سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (ورزش هاي راكتي)

مسابقات تنیس بزرگسالان مجمع بازیكنان قهرمان پیشكسوت

برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه 26 تیر با حضور محمد معذب نیا، مدیر مسابقات تنیس بزرگسالان به موضوع برنامه فدراسیون تنیس در برگزاری مسابقات مختلف در كشور پرداخت.

1397/04/27
08:35

به گزارش رادیو ورزش؛ محمد معذب نیا، مدیر مسابقات تنیس بزرگسالان پیرامون برگزاری مسابقات تنیس پیشكسوتان اظهار كرد: این هفته مسابقات پیشكسوتان گرید 4 كه بالاترین سطح مسابقاتی است در حال برگزاری است. 60 بازیكن پیشكسوت با رنكینگهای جهانی مختلف در این مسابقات شركت كرده اند. این مسابقات تا جمعه ادامه دارد و در 5 رده آقایان و 1 رده بانوان برگزار می شود كه مسابقات جذاب و جالبی است چون بازیكنان قهرمان سابق كشور در آن حضور دارند.
وی ادامه داد: بنده با كمك فدراسیون، رئیس هیئت استان تهران، شما در رادیو ورزش و بقیه دوستان عزمم را جزم كرده ام تا هر مسابقه ای كه فدراسیون دستور دهد و به تنیس كشور كمك كند را در ایران داشته باشیم. بنده درخواست 170 مسابقه در رده های سنی مختلف در 35 هفته را به فدراسیون ارائه كرده ام. فدراسیون و سازمان لیگ هم همكاری لازم را انجام خواهند داد و مشكلات كوچكی هست كه در تلاشیم رفع كنیم. بعلاوه هدف ما تنها برگزاری مسابقات در مجموعه آزادی نیست و قصد داریم كه تنیس ما در خارج از كشور مطرح شود و در این راستا هر كاری كه بتوانیم انجام می دهیم.
معذب نیا در آخر افزود: 6 خوابگاه و هتل مختلف نزدیك زمین برگزاری مسابقات داریم كه ورزشكاران با پرداخت مبالغ بسیار پائینی می توانند در آنجا اسكان داشته باشند. امكانات خوبی را فراهم كرده ایم و 19 زمین مرغوب نیز در تهران در اختیار داریم.
برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه 26 تیر با اجرای شاهرخ كشاورز بود. این برنامه ساعت 15:05 روزهای سه شنبه به مدت 55 دقیقه تقدیم دوستداران رشته های ورزشی راكتی می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (ورزش های راكتی)