جهان ورزش (ورزش های راكتی) سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (ورزش هاي راكتي)

ترقی و توسعه در دستور كار تنیس روی میز بانوان كشور

برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه دوم مرداد ماه با حضور دكتر بهنام حبیب زاده، نائب رئیس فدراسیون تنیس روی میز به بررسی وضعیت این رشته ورزشی پرداخت.

1397/05/06
14:24

به گزارش رادیو ورزش؛ بهنام حبیب زاده، نائب رئیس فدراسیون تنیس روی میز با ابراز خرسندی از وضعیت ورزشكاران تنیس روی میز كه باعث شده كمیته انضباطی آن كم كار باشد، در این رابطه اظهار كرد: ورزشهای راكتی و از جمله تنیس روی میز قشر تحصیل كرده و نخبه های ارزشمند و ارجمندی دارد. اخلاق در این رشته جایگاه بالایی دارد و لذا كمیته انضباطی در دو سال و نیم اخیر به نسبت سالهای گذشته كم كار بود. وقتی فرهنگ سازی خوبی بین جامعه ورزش وجود داشته باشد، مطمئنا در این حوزه كم كار خواهیم بود كه این امر باعث خوشحالی است و به همه خانواده پینگ پنگ تبریك می گویم.
وی در خصوص وضعیت تنیس روی میز كشور بیان كرد: چند سال گذشته به لحاظ توسعه كمی و كیفی در بخش بانوان از دسته 3 جهان به دسته 2 و در بخش مردان از دسته 2 به دسته 1 رسیدیم. بعضی از بازیكنان ما در كشورهای آلمان و تركیه لژیونر هستند و ما هم در این راستا به این ورزشكاران كمك می كنیم.
حبیب زاده تصریح كرد: با توجه به اینكه تخصص بنده هم پینگ پنگ بود و بعلاوه از سال 79 تا 83 هم در اردبیل رئیس هیئت بودم، سعی كردم با حمایت دوستان جذب منابع مالی در فدراسیون داشته باشم چون فدراسیون های ورزشی بودجه ناچیزی دارند. درنتیجه تلاش كردیم كه از شركتهای دولتی و غیر دولتی برای پیشبرد اهداف فدراسیون استفاده كنیم.
وی در آخر یادآور شد: در بحث بانوان هم با یك مربی چینی خانم در ارتباط هستیم كه در آینده نزدیك از وی برای تقویت كادر فنی بانوان بهره خواهیم برد. تنیس روی میز بانوان كشور در مسیر توسعه قرار دارد و قصد داریم این روند را تسریع كنیم تا ترقی در این حوزه اتفاق بیفتد.
برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه دوم مرداد ماه با اجرای شاهرخ كشاورز بود. این برنامه ساعت 15:05 روزهای سه شنبه به مدت 55 دقیقه تقدیم دوستداران رشته های ورزشی راكتی می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (ورزش های راكتی)