جهان ورزش (ورزش های راكتی) سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (ورزش هاي راكتي)

درخشش نوجوانان و جوانان تنیس روی میز در مسابقات اپن جهانی اردن

برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه 9 مرداد با حضور سخنگوی فدراسیون تنیس روی میز به موضوع عملكرد تیم تنیس روی میز كشورمان در مسابقات اپن جهانی اردن پرداخت.

1397/05/10
08:46

به گزارش رادیو ورزش؛ پیمان حسنی، سخنگوی فدراسیون تنیس روی میز پیرامون شركت نوجوانان و جوانان تنیس روی میز كشورمان در اپن جهانی اردن و نتایج حاصله اظهار كرد: در طول سال، حدود 25 مسابقه از این دست در كشورها و قارهای مختلف در 3 سطح مسابقاتی برگزار می گردد. اردن به دلیل نزدیكی به كشورمان و هزینه های كمتری كه در بردارد، گزینه مناسبی بود كه تیم ملی نوجوانان و جوانان كشورمان را به این دوره از مسابقات اعزام نمائیم. در پایان مسابقات ورزشكاران ما در بخش های تیمی و انفرادی 12 مدال كسب كردند.
وی در ادامه افزود: در این تورنمنت دو چهره جدید داشتیم، محمدجواد سهرابی كه در انفرادی توانست نفر ششم رنكینگ جهانی از هند را شكست دهد و صاحب مدال برنز شود و همچنین در بخش دو نفره همراه با مبین علیپور مدال برنز را از آن خود كنند.
حسنی تصریح كرد: امین احمدیان هم كه یكی از چهره های اصلی برنامه ریزی فدراسیون برای آینده این رشته است كه توانسته سهمیه المپیك جوانان را نیز كسب كند. او همچنین یكی از گزینه های حضور در فینال جوانان جهان است و شرایط خوبی برای شركت در این مسابقات دارد.
سخنگوی فدراسیون تنیس روی میز یادآور شد: فدراسیون تنیس روی میز سرمایه گذاری خوبی روی بازیكنان دیگر مثل نوید شمس و رادوین خیام انجام داده است. این دو ورزشكار ما جز 18 نفر برتر نوجوانان جهان هستند.
وی در پایان تاكید كرد: در دو سال گذشته حضور بازیكنان ما در رده های سنی در مسابقات و اردوهای مختلف خانمها و آقایان بی سابقه بود. برای اولین بار در مرداد ماه 4 نونهال دختر و پسر به كمپ تمرینی باكو می روند و اردوی مشترك دارند. در ضمن تیم ملی بزرگسالان ما نیز در اردوی مجارستان بسر می برند تا برای حضور در بازیهای آسیایی و رقابتهای سختی كه با برترین های آسیا و جهان دارند؛ آماده شوند.
برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه 9 مرداد با اجرای شاهرخ كشاورز بود. این برنامه ساعت 15:05 روزهای سه شنبه به مدت 55 دقیقه تقدیم دوستداران رشته های ورزشی راكتی می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (ورزش های راكتی)