جهان ورزش (ورزش های راكتی) سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (ورزش هاي راكتي)

روند رو به رشد تنیس روی میز بانوان در بازیهای آسیایی

برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه 6 شهریور با حضور جمیل لطف الله نسبی، سرمربی تیم ملی تنیس روی میز مردان كشور به موضوع عملكرد بازیكنان این رشته ورزشی در جاكارتا پرداخت.

1397/06/07
09:09

به گزارش رادیو ورزش؛ جمیل لطف الله نسبی، سرمربی تیم ملی تنیس روی میز مردان كه در حال حاضر به همراه تیمش در بازیهای آسیایی جاكارتا بسر می برد پیرامون عملكرد بازیكنانش اظهار كرد: مسابقات تنیس روی میز در رشته های تیمی، انفرادی و میكس دوبل برگزار می گردد. در بخش تیمی مردان كه بنده مسئولیت آن را برعهده دارم، مسابقات در 4 گروه 5 تیمی برگزار شد كه تیمها بصورت دوره ای بازی كردند و از هر گروه دو تیم به مرحله بعدی یعنی به جمع 8 تیم برتر صعود كردند این مرحله مسابقات بشكل حذفی بود. در مرحله نخست ایران با تیمهای ژاپن، مالدیو، قرقیزستان و تایلند همگروه بود كه تیم ما توانست قرقیزستان، مالدیو و تایلند را شكست دهد و در مقابل ژاپن 1 بر 3 شكست خوردیم ولی بازی نزدیك و خوبی داشتیم. در مرحله حذفی تیم ایران مقابل تیم چین تایپه قرار گرفت كه 3 بر 0 باختیم. قبلا بردهایی مقابل چین تایپه داشتیم ولی این تیم بسیار قوی حاضر شد.
وی ادامه داد: فردا مسابقات میكس دوبل و پس فردا مسابقات انفرادی پیگیری می شود. در میكس دوبل كه متشكل از مردان و زنان است نتوانستیم رفع مشكل كنیم و تیمی اعزام نشد. در مسابقات انفرادی در دور اول نوشاد و نیما استراحت دارند و دور دوم یعنی در جمع 32 بازیكن، نوشاد با ویتنام و درصورت بردن این حریف در دور سوم یعنی جمع 16 بازیكن مقابل كره جنوبی بازی خواهد داشت. نیما هم در مرحله دوم مقابل مالزی و در مرحله سوم به ژاپن خورده است.
لطف الله نسبی یادآور شد: در بخش خانمها هم تیم ایران با هند، قطر و چین هم گروه بود كه به چین و هند باخت و قطر را برد. البته در مقابل هند بازی نزدیكی داشت و 1 بر 3 بازنده بود. این نتایج برای بانوان ما روند رو به رشدی به حساب می آید چون ما قبلا نمی توانستیم در مقابل هند كاری كنیم. ولی ندا شهسواری یك بازی را برد و بازی دوم هم كه باخت 9 و 10 بازی را بالا بود.
برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه 6 شهریور با اجرای شاهرخ كشاورز بود. این برنامه ساعت 15:05 روزهای سه شنبه به مدت 55 دقیقه تقدیم دوستداران رشته های ورزشی راكتی می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (ورزش های راكتی)