جهان ورزش (ورزش های راكتی) سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (ورزش هاي راكتي)

دستاوردهای برگزاری رقابتهای تنیس زیر 14 سال آسیا در تایلند

برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه 3 مهر با حضور فرشاد صفتی، مدیر تیمهای ملی تنیس به موضوع رقابتهای تنیس زیر 14 سال آسیا در تایلند پرداخت.

1397/07/04
08:18

به گزارش رادیو ورزش؛ فرشاد صفتی، مدیر تیمهای ملی تنیس درخصوص رقابتهای تنیس زیر 14 سال آسیا در تایلند و عملكرد ورزشكاران اعزامی ما به این مسابقات اظهار كرد: رقابتهای تنیس زیر 14 سال آسیا در مركز ملی تنیس تایلند كه یكی از پایگاه های اصلی تنیس نوجوانان كنفدراسیون تنیس آسیا است، برگزار شد. 66 تنیسور از 22 كشور آسیا حضور داشتند كه 35 پسر و 31 دختر بودند. این نخستین بار بود كه مسابقات تحت عنوان مسابقات تنیس انفرادی و دو نفره قهرمانی آسیا در رده سنی زیر 14 سال برگزار می گشت. برای خیلی از كشورها مثل ایران یك سهمیه در بخش دختران و یك سهمیه در بخش پسران در نظر گرفته شد.
صفتی در ادامه افزود: فدراسیون تنیس یونس طلاور و سارا چراغی را به این مسابقات اعزام كرد كه یونس طلاور رتبه شانزدهم و سارا چراغی رتبه نوزدهم را كسب كرد كه با توجه به تجربه اولشان در مسابقات بین المللی، عملكرد خوبی را از خود نشان دادند.
وی تصریح كرد: این مسابقات شكل جدیدی از مسابقات در آسیا است كه قهرمان آن به عنوان قهرمان آسیا معرفی می شود. درضمن این مسابقات نظم خاصی داشت. در حال حاضر تمركز كنفدراسیون آسیا روی برگزاری مسابقات با استانداردهای بالا است. تغییراتی هم از سال 2019 در تور سنین زیر 14 سال آسیا اعمال خواهد شد. در ضمن برگزاری تورهای تنیس زیر 14 سال با توجه به میزان حضور بازیكنان خارجی در جدول اصلی سطح بندی می شود. بعلاوه با تمركزی كه در حال حاضر بوجود آمده كنفدراسیون درصدد است كه مسابقات قهرمانی تیمی آسیا را در رده های سنی مختلف راه اندازی كند.
برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه 3 مهر با اجرای شاهرخ كشاورز بود. این برنامه ساعت 15:05 روزهای سه شنبه به مدت 55 دقیقه تقدیم دوستداران رشته های ورزشی راكتی می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (ورزش های راكتی)