جهان ورزش (ورزش های راكتی) سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (ورزش هاي راكتي)

تحویل باشگاه اسكواش انقلاب به فدراسیون اسكواش

برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه اول آبان با حضور مسعود سلیمانی، رئیس فدراسیون اسكواش به آخرین اخبار و اطلاعات این رشته ورزشی پرداخت.

1397/08/02
08:44

به گزارش رادیو ورزش؛ مسعود سلیمانی، رئیس فدراسیون اسكواش كه همزمان با تغییر مكان استقرار فدراسیون و همچنین تحویل باشگاه اسكواش انقلاب به این فدراسیون در روزهای شلوغی بسر می برد، پیرامون باشگاه اسكواش انقلاب اظهار كرد: باشگاه اسكواش انقلاب در اختیار بخش خصوصی بود كه به دستور وزیر ورزش و مدیر عامل شركت توسعه و تجهیز اماكن ورزشی به فدراسیون اسكواش تحویل داده شد. اسكواش تنها رشته راكتی بود كه مكان دائمی به عنوان آكادمی و كمپ ملی نداشت. از آنجا كه در سال 2024 این رشته المپیكی خواهد شد، ضرورت داشت كه از همین حالا نسل آتی را بسازیم. بعلاوه مربیان و استانهای ما نیز می توانند از آن استفاده كنند.
سلیمانی با اشاره به اضافه شدن 3 نفر دیگر از مربیان كشور به لیست مربیان جهانی در رابطه با ارتقای سطح مربیان این رشته بیان كرد: در 4 بهمن ماه امسال رئیس كمیته آموزش فدراسیون جهانی اسكواش به ایران دعوت شده است تا با برگزاری دوره های آموزشی تعداد بیشتری از مربیان داخلی را به رتبه جهانی برسانیم. با توجه به اینكه در آسیای میانه ورود پیدا كرده ایم، با در اختیار گرفتن باشگاه اسكواش انقلاب، یك مركز آكادمی بین المللی در قلب مجموعه ورزشی انقلاب خواهیم داشت.
وی در رابطه با جوایز رقابتهای بین المللی اسكواش كه قرار است در كشور برگزار شود، گفت: به دلیل نوسانات ارزی و با تصمیم گیری شورای فنی، تمام رقابتهای بین المللی كه با جوایز 5 و 10 هزاری دلاری بودند، جوایزشان ریالی شد. البته شاید تا 5 آذر كه اولین میزبانی مسابقات در تهران است، مبلغ جایزه 10 میلیون تومانی افزایش پیدا كند. همچنین ما به دنبال اسپانسری قوی هستیم تا جام نوروز را مثل سالهای گذشته در فدراسیون اسكواش داشته باشیم.
رئیس فدراسیون اسكواش عنوان كرد: از دكتر محمدرضا داورزنی، مهندس حسن كریمی و بهروز نعمتی تشكر ویژه دارم. با كمك و مساعدت این دوستان اتفاقات خوبی در اسكواش رقم خواهد خورد و امیدواریم با اسپانسرهایی كه در آذر ماه جذب می شوند، از نظر مالی وضعیت مطلوبی پیدا كنیم.
برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه اول آبان با اجرای شاهرخ كشاورز بود. این برنامه ساعت 15:05 روزهای سه شنبه به مدت 55 دقیقه تقدیم دوستداران رشته های ورزشی راكتی می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (ورزش های راكتی)