جهان ورزش (ورزش های راكتی) سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (ورزش هاي راكتي)

آغاز اردوهای تیم ملی تنیس از هفته چهارم آبان

برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه 8 آبان با حضور مجید شایسته، رئیس فدراسیون تنیس به بررسی وضعیت تیم ملی تنیس و مسابقات پیش روی این رشته ورزشی پرداخت.

1397/08/09
10:03

به گزارش رادیو ورزش؛ مجید شایسته، رئیس فدراسیون تنیس پیرامون برنامه آماده سازی تیمهای ملی تنیس برای مسابقات دیویس كاپ اظهار كرد: از هفته چهارم آبان ماه آماده سازی بازیكنان تیم ملی زیر نظر سعید احمدوند، سرمربی تیم ملی آغاز خواهد شد كه شامل اردوهای داخلی و اعزام به مسابقات بین المللی است. بعلاوه توجه جدی به بحث جوان گرایی نیز خواهد شد.
وی در ادامه افزود: البته بازیكنان ما با همراهی خانواده های خود و هیئتهای استانی در مسابقات بین المللی شركت می كنند كه از نقاط قوتی است كه اتفاق افتاده است. بعلاوه با توجه به مصوبه هیئت رئیسه جوایزی هم برای بازیكنانی كه به مرحله بالاتر مسابقات بین المللی صعود كنند، تعیین شده كه تاكنون پرداخت شده است. این موضوع انگیزه ای ایجاد كرده كه بازیكنان به این مسابقات بروند.
شایسته تصریح كرد: همچنین جلسات خوبی با چند تن از حامیان مالی داشتیم تا این افراد حامی متمركز هر بازیكن باشند. اگر این مذاكرات به ثمر برسد، اتفاق خوبی برای آینده تنیس كشور خواهد افتاد.
رئیس فدراسیون تنیس عنوان كرد: برای میزبانی مسابقات بین المللی درخواست داده ایم و آماده هستیم كه با شروع زمان بررسی درخواستها، پیگیر میزبانی مسابقات در كشور باشیم.
شایسته اعلام كرد: برای تیم بانوان و آقایان در نظر داریم كه تعدادی حریف تمرینی از كشورهای شمالی مثل ازبكستان در تمرینات و اردو استفاده كنیم.
وی در آخر گفت: فردا انتخابی تیم ملی زیر 13 سال جهت اعزام به مسابقات غرب آسیا در اصفهان برگزار می شود كه رقابتها بین 8 دختر و پسر برتر تنیس كشور برگزار می شود و 3 نفر برتر هر بخش انتخاب می شوند. ما 4 سهمیه داریم و سعی داریم كه یك سهمیه دیگر نیز بگیریم و 5 نفر به مسابقات اعزام كنیم. همزمان با این رقابتها، مسابقات رده های سنی هم برگزار می شود.
شایسته یادآور شد: در طول حدود 8 سال گذشته 98 دوره مسابقه بین المللی در كشور برگزار شد كه اتفاق خوبی بود. امیدواریم شرایطی ایجاد شود كه مسابقات فیوچرز را نیز با قوت و قدرت بیشتری برگزار كنیم.
برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه 8 آبان با اجرای شاهرخ كشاورز بود. این برنامه ساعت 15:05 روزهای سه شنبه به مدت 55 دقیقه تقدیم دوستداران رشته های ورزشی راكتی می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (ورزش های راكتی)