جهان ورزش (ورزش های راكتی) سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (ورزش هاي راكتي)

درخواست میزبانی ایران برای مسابقات دیویس كاپ آسیا

برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه 15 آبان با حضور سعید احمدوند، سرمربی تیم ملی تنیس به موضوع وضعیت تیم ملی تنیس برای شركت در مسابقات دیویس كاپ گروه 3 آسیا اختصاص داشت.

1397/08/19
08:22

به گزارش رادیو ورزش؛ سعید احمدوند، سرمربی تیم ملی تنیس پیرامون وضعیت آماده سازی تیم ملی تنیس برای حضور در مسابقات دیویس كاپ آسیا كه سال آینده برگزار خواهد شد؛ اظهار كرد: در ماه فوریه مشخص می شود كه دیویس كاپ در چه تاریخی و چه زمینی برگزار می شود و احتمالا این مسابقات در سپتامبر یا آوریل یعنی اردیبهشت یا شهریور ماه سال آینده برگزار می شود. ما نیز تمرینات و اردوهایمان را دیرتر شروع می كنیم. همچنین ما برای برگزاری این مسابقات در شهریور ماه درخواست میزبانی كرده ایم. البته قطر هم برای شهریور درخواست میزبانی كرده است.
وی در ادامه افزود: در گروه بسیار سختی قرار داریم. تیمهای هم گروه ما از جمله قطر، مالزی، سریلانكا بازیكنان خوبی دارند . انتخاب بازیكنان تیم ملی براساس توانایی آنها خواهد بود. تا دندان مسلح می كنیم كه موفق شویم. در حال حاضر حمید نداف در موزامبیك است. او جدول كوآلیفاید را گذرانده و فردا در جدول اصلی بازی دارد. شاهین خالدان هم در جدول اصلی تركیه بازی دارد. حسام یزدی نیز در چندین بازی بین المللی شركت داشته است. امیرحسین والی سرباز قهرمان فدراسیون شده است و تمریناتش را شروع می كند. تیم جوانی داریم و برای اینكه موفق شویم و به گروه 2 صعود كنیم كار زیادی در پیش داریم.
احمدوند عنوان كرد: فردا صبح برای گذراندن یك دوره یك هفته ای مربیگری به ایتالیا می روم. این دوره در رابطه با جدیدترین مسائل تنیس، روانشناسی و بدنسازی است كه البته بنده مدركش را دارم و برای بروز شدن است. بعد از برگشت از این دوره، جلسه نهایی برگزار و از ماه آینده برنامه های تیم ملی شروع می شود. اگر با زمانبندی ما جور باشد؛ ماه آینده كار را با مسابقات تنیس فیوچرز پاكستان شروع می كنیم.
وی اعلام كرد: قرار است شكل دیویس كاپ برای سال 2019 تغییر كرده و منطقه ای یعنی چیزی شبیه قهرمانی جهان شود. البته هنوز تصمیم گیری نشده است. همه این موارد در فوریه مشخص می شود.
برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه 15 آبان با اجرای شاهرخ كشاورز بود. این برنامه ساعت 15:05 روزهای سه شنبه به مدت 55 دقیقه تقدیم دوستداران رشته های ورزشی راكتی می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (ورزش های راكتی)